Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Zámbó Jimmynek milyen típusú...

Zámbó Jimmynek milyen típusú pisztolya volt?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Kíváncsi vagyok rá, de a neten nem igazán találtam rá vonatkozó információt.
2013. aug. 9. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Beretta 92 félautomata 9mm-s pisztoly. Oroszruletthez ideális.
2013. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kovpet ***** válasza:
100%

"Oroszruletthez ideális."


Egy öntöltő?

Vagy viccnek szántad? :)

2013. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!


És még jót is röhögtünk. :D

2013. aug. 9. 13:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy nem vízi pisztoly volt az egyszer biztos.
2013. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
:D Erről eszembe jutott, amikor nem is tudom ki, -talán Galambos Lajos- elment a Frizbibe és azt nyilatkozta, hogy Jimmynek egy olyan pisztolya volt, mint a "komandósoknak", hogy a csőbe egy helyett két lőszert tölt és Jimmy emiatt halt meg. Ilyen ugyan létezik, de egyrészt Jimmynek nem ilyen volt, másrészt ilyet épelméjű ember egyáltalán nem használ, főleg nem a kommandósok.
2013. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kovpet ***** válasza:
100%

"a csőbe egy helyett két lőszert tölt"


Csak szépen, mindkét oldalról egyet-egyet :)


Amúgy milyen fegyver az, aminek két lőszert lehet csőre tölteni? Kétcsövű, gondolom. Vagy nem? :)

2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Dupla csövű sörétesbe lehet egyszerre két golyót rakni. :D


Amúgy megerősítve, Beretta 92 (gondolom 9x19-es kaliber, 9x21-es nem valami elterjedt)


Mielőtt valaki megkérdezi: nincs benne tárbiztosító, ezért tudta fejbe lőni magát tár nélkül.

2013. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak olyasmi lehet..Pl Double Barrel 1911.
2013. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:

A többcsövű az OK, csak így volt fogalmazva: "hogy a csőbe egy helyett két lőszert tölt". A cső az egyes szám, gondoltam, hátha van valami új okosság.


Amúgy közben eszembe jutott: volt valami elektromos gyújtású cucc, aminek a csövében voltak a(z éghető hüvelyes) lőszerek egymás után. Na, az tényleg ilyen volt :)

2013. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kovpet: A G11-re gondolsz? Amúgy én úgy gondoltam a "több lőszert lehet a csövébe tölteni", hogy egy fegyver két csővel, konkrétan a már említett kétcsövű M1911-re gondoltam. Fogalmazhattam volna pontosabban is.
2013. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!