Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magasnyomású mosó pisztolya....

Magasnyomású mosó pisztolya. Ereszt, spriccel. Cseréltem gumitömítést, - amilyet kaptam - de még mindig. Tehát vennék. Neten lenne más márkához való. A kérdés: ezeknek szabvány csatlakozásuk van, Tehát más típusé is jó lehet?

Figyelt kérdés

Neten nehéz lássam a csatlakozót, az én gépem anno reverberi tipús. Az átlag pisztoly ár 8-9 e Ft, de találtam makitához való pisztolyt, szállítással 5000-ért.

Még próbálok felhajtani egy szervízt, ahol a 10 forintos gumitömítést kicserélnék, de ha nincs, hát vennék pisztolyt, de nem 9 e.-ért... Várnék értékelhető javaslatot...:D


2013. máj. 7. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem derül ki egyértelműen,hol ereszt?

Tehát:

-van egy(általában 5m-s)magasnyomású cső,melynek egyik vége a gépbe megy,a másikon van a pisztoly.

-a pisztolyba(tipustól függően) belemegy egy szár/lándzsa(van,amelyik két részből áll)


A gépbe való csatlakozása a tömlőnek szabvány,Jó a Bosch-é a Karcher-be,a Makita az Expertbe,és vissza...stb.

A csatlakozásoknál egy 10~20 ft-os "O" gyűrű tömít,amelyet bármelyik vízvezetékszerelési boltban kapsz. Sajnos olyan anyag,hogy fél évente szétmegy.

Ha maga a pisztoly ereszt,azt is szét lehet szedni,és ott is pár forintos tömítések vannak.

Ha még is a vásárlásról döntesz,ne feledd,hogy komplett gépet adnak,egy év garival 9~10ezerért,inkább hirdesd meg valahol,(jófogás,apród,stb)hogy keresel csövet+pisztolyt+lándzsát.

Én 2500-ért adtam el)

2013. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Értem, és mindenben igazad van. Nem a cső ment szét, és a pisztoly szétszedése után vettem tömítést, de úgy is ereszt. 2 féle van benne, ma megyek, veszek másikfélét is,hátha...a használttal esetleg ua. lehet a baj, mint az enyémmel. De PONT azért, amiket leírtál, "fázom" az új vételtől, és én is láttam B & D-, talán 10ért...

:)

2013. máj. 8. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!