Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a különbség a 65M és a 85M...

Mi a különbség a 65M és a 85M surranó között?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

A 65M a klasszikus surranó, amire sílécet is lehetett csatolni. Ezért van a sarok részen egy "sín" és ezért van szögletes orra.

A 85M már kerekített orral készült és a sarok részen sincs semmiféle rögzítési "pont".

2013. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Hmm én erre pont fordítva emlékszem. Mármint a 85M-re lehetett sílécet csatolni, és a 65M-re nem. Ráadásul a 65M-en nem volt meg az a kis háromszög kimetszés alulról számolva a 3. és 4. fűzőlyuk között, így mocskosul törte a lábad :)
2013. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A különbség a szabásukban van. A 65M mintájú egy belső béléses, tehát a lábbeli minden pontján legalább két réteg bőrből készült, minőségi bakancs, míg a 85M mintájú már a gagyibb, főképp egy réteg bőrből készülő, bőrbélés nélküli, kényelmetlenebb lábbeli, teljesen más szabásmintával.


Viszont: Mindkettő szabásmintára készült egy-és kétcsatos kivitel, és szintúgy lekerekített/síkötéses talp is.

2013. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

65M

[link]


85M

[link]


Az előttem szólónak pedig minden tekintetben igaza van, helyesen leírta a helyzetet a surcikkal.

2014. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A különbség a szabásukban van. A 65M mintájú egy belső béléses, tehát a lábbeli minden pontján legalább két réteg bőrből készült, minőségi bakancs, míg a 85M mintájú már a gagyibb, főképp egy réteg bőrből készülő, bőrbélés nélküli, kényelmetlenebb lábbeli, teljesen más szabásmintával."


Még annyival kiegészíteném, ha nem veszed tolakodásnak h.

a rendészeti surranóból is volt egy- és kétcsatos kivitel, de azok csak a régi, 65M szabásmintára. Ja, és azok gyárilag fekete színűek voltak. Amúgy jól összefoglaltad.

2014. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2013-10-11 07:33


Így tudom én is. A 65M az igazi, atombiztos surci, a 85M meg már a gagyibb fajta....

2014. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

03-15 09:16


+1 :)

2014. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!