Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen háború (? ) lesz...

Milyen háború (? ) lesz Szíriában?

Figyelt kérdés
Hallottam a TV-ben, hogy hamarosan emelkedni fognak a benzinárak, mert Szíriában lesz valami háború.
2013. aug. 30. 02:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg kérdés volt már, sőt!

Nézd vissza szerintem....

Egyébként "mi" is csak a MEDIA-ból élünk...

Sokan a GYIK-ban tsznek fel olyan kérdést, amire A neten előbb megtalálnának választ!

2013. aug. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nagy.
2013. aug. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Atomháború
2013. aug. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyesült Államok megtámadja, ugyanis polgárháború lesz, és kontrollálni akarja a térséget
2013. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem lesz semmifél háború mert az oroszok megvédik Szíriát ezért az amcsik csak fenyegetőznek és felszólítják őket ne legyen több ilyen. Az oroszok meg azért védik meg őket mert ott van az egyetlen földközi tengeri kikötőjük rengeteg hajóval repülővel és emberrel.
2013. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csiß ***** válasza:
Csak azért mert ott van csak bázisuk nem védenék meg.Viszont az a kis 20 mrd dolláros fegyver üzlet amit 2020-ig ütnének nyélbe..na azért már szeretné megvédeni.
2013. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csiß! Én is a TV-ből tudom de tegnap mondták hogy meg kapják az Orosz védelmet több szőr is elismételték az euronewsban.
2013. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az lehet, de Amerikának ütőképesebb serege van
2013. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem mondanám hogy ütőképesebb mert nem hiszem hogy ismered az új Orosz tankot és Miget no meg az új Szut. És még ha ütőképesebb is lenne az amcsik serege akkor se tudnának olyan rövid idő alatt utánpótlást küldeni mint az oroszok mert sokkal messzebb vannak Szíriától mint az oroszok mellesleg Szíriát más országok is védik.
2013. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!