Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses tisztnek jelentkez...

Szerződéses tisztnek jelentkeztem a MH egyik alakulatához, ahonnan behívtak egy elbeszélgetésre a parancsnokkal. Milyen típusú "interjúra" számíthatok, illetve mennyire jók az esélyeim, ha eddig már eljutottam?

Figyelt kérdés

Főként az érdekelne, hogy egy civil állásinterjúhoz hasonló, vagy inkább egy kötetlenebb, motivációt feltáró beszélgetésre számítsak-e. Egyébként a parancsnoki fogadónapra hívtak be, nem tudom, ennek van-e jelentősége.


Mennyire jók az esélyeim a bejutásra, ha már idáig eljutottam (feltételezve, hogy a fizikai stb. vizsgálatokon nem lesz gond)?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 10. 16:24
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Pszichikai tested biztos, hogy lesz.
2022. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!