Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Javasolták nekem Tündérhegyet....

Javasolták nekem Tündérhegyet. Szombaton el is megyek elbeszélgetésre. Abban tudnátok segíteni, hogy oda várólista van, vagy hogyha az ottani szakemberek is rábólintanak, akkor mehetnék is?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még régebben voltam ott, nem tudom, azóta változott-e a felvétel menete. Várólista akkor van, ha egyszerre sokan jelentkeznek,az ágykapacitás meg nem túl nagy.

Másik kérdésedre válaszolva: az ottani szakemberek döntik el, hogy felvesznek-e vagy sem, ill. neked is nyilatkoznod kell, hogy tényleg be akarsz feküdni- ugye teljesen önkéntes alapon működik az egész-jogosan, egyébként semmi értelme nem lenne.Kitartást neked! :) Ha van még kérdésed, nyugodtan szólj! :)

2013. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) Kíváncsi vagyok milyen lesz szombaton, jókat hallottam róla. :)
2013. márc. 19. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Szívesen! Nekem sokat segített, remélem, veled is így lesz! :)
2013. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!


milyen volt?


mész?

2013. ápr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia,

nem megyek, nem mehetek. Kivágtak azzal az ál-indokkal, hogy ez az intézmény látássérültek számára nincs akadálymmentesítve... Szép kifogás, mondhatom :D Lehet SOTE lesz így belőle...

2013. ápr. 11. 08:06
 6/11 anonim ***** válasza:

kár :(

ha lelkileg nem tartanak megfelelőnek azt is simán a szemedbe mondják, szerintem az indokuk nem kamu

2013. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem sem kamuból mondták, ez nem jellemző ott.

Amúgy én is sajnálom, de a SOTE-ról is jókat hallottam.

2013. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, rosszul fogalmaztam. :) AZ ál-indok itt tényleg nem jó szó, valószínűleg megijedtek a szitutól egyébként, mert értem én, hogy van művészetterápia, ahol plakátot kell rajzolni meg önarcképet, az nálam tényleg felejtős, de a többi azért ment volna, de mindegy is mostmár, majd keresek mást. :)
2013. ápr. 12. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:

voltam bent 5 hónapot, látászavar tényleg bezavarhat az ő rigolyáikba.


ha olyan a látászavarod, hogy segítségre szorulsz miatta, olyanokkal nem tudnak foglalkozni és nem a müvészetterápia miatt.

2013. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, hát konkrétan aliglátó vagyok, de olyan sok segítség nem kell azért, max az elején a tájékozódásban. De most úgy néz ki, hogy sikerül beállítani egy gyógyszert, ennek most örülök:)
2013. ápr. 16. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!