Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb hivatás: vadászpilóta vagy vizimentő? Nem feltétlen hazai szempontból, hanem úgy összességében bárhol a világon. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
A vizimentők BÉNÁK! Ég és föld a kettő.
2013. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Melyik szebb hivatás?


Hm lelőni másokat vagy megmenteni másokat, lelőni másokat vagy megmenteni másokat...


hadd gondolkozzam...

2013. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Vadászpilóta. Utálnék hányásokat kapirgálni, vagy 70 éves papiknak mesterséges légzést adni nap mint nap. Úszni sem tudok jól. Viszont a repülés az szuper dolog még akkor is, hogy megvan az esély, hogy lezuhanok géphiba miatt vagy lelőnek. Legalább a hazámat szolgáltam, nem a turistákat. Egy másik gépet lelőni meg nem lelkiismereti kérdés ha talán éppen a családom fejére akarnak dobni egy bombát.
2013. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az esetek felében még időben tudnak katapultálni a lelőttek. Kb annyi az esélyük mint a megmentetteknél, hogy a vízberohanáskor szívgörcsöt kapok és nem lesznek megmentve. :)
2013. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én voltam vizimentő, letettem a vizsgát, és a Balcsin egy nyáron dolgoztam is. Nincsen benne semmi etra, elég unalmas egy dolog, legtöbbszőr csak azt kellett csinálni, hogy szólok ha rossz időben valaki túl messze ment.


De ezt nem tekintem hivatásnak, ez csak egy hobbi hivatás.

2013. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem aki vadászpilóta az sokkal többet tesz a hazáért és rangosabb tisztség, mint egy vizimentõ.
2013. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
A vadászpilóta a túlnépesedést csökkenti, míg a vizimentő épp növeli azt. Tehát a vadászpilóta a szebb és fontosabb hivatás.
2013. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Marylu válasza:
46%
Lehet hogy a vadász pilota lelö másokat de ha háboru van és pont azzal nyer egy ország akkor egy egész orszá lett meg mentve és nem csak egy ember
2013. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Tehát akkor egy vadászpilóta is embereket ment meg, azáltal, jogy lelő más vadászpilótákat!


De akkor tehát ha nem lennének vadászpilóták, nem lenne szükség vadászpilótákra...megint gondolkodnom kell...

2013. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de úgy látom el kerülte a figyelmeteket, hogy ne föltétlen itthoni(pl adott esetben blatoni) szempontból nézzétek a helyzetet. Vagyis a vizimentőségbe olyan országok is beletartoznak, amelyeknek tengerpartjuk van, és ott egy vihar jóval több feladatot okoz.
2013. szept. 12. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!