Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerzödéses katona szeretnék...

Szerzödéses katona szeretnék lenni és arról kérdeznék egy pár dolgot hogy ez hogy működik? , mik a feltételek? Stb. A honvédelem.hu néztem de ott csak egy 2008 as értesitőt találtam és nekem 2013 ról kéne.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a toborzóirodába, ott elmondod mit akarsz, de a papírjaid nálad lesznek. És ott kitöltöd a regisztrációs lapot. Ha szerencséd van nem kell éveket várni, hogy behívjanak alkalmasságira.
2013. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és még anyit szeretnék megtudni,hogy ezt bármikor megtehetem hogy bemegyek a táborozóba és jelentkezem,mert azt hallottam hogy, meghatározott időnként van felvétel,és alkalmassági
2013. okt. 18. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mikor van nyitva a toborzóiroda, mert nem mindég vannak ott, szombat, vasárnap zárva ez biztos. Hol laksz, melyik megyében? Alkalmassági nem tudom mikor van azt nem lehet előre megmondani. De ha bemész és regisztrálsz, akkor leghamarabb 5-6 hónap még alkalmasságira mehetsz. Eleve túljelentkezés van, és ezért minden hónapban van legalább egyszer, de ezt már a rendszer dönti el, hogy mikor mehetsz.
2013. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szabolcsban élek,20 éves vagyok... Azt tudom hogy a táborozóiroda nyiregyházán van, csak akit megkérdezek mindenki mást mond erről
2013. okt. 18. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
majd hetfon mindent leirok
2013. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. okt. 19. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!