Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért szól itt minden 4....

Miért szól itt minden 4. kérdés egy (lázálomban kirobbanó) magyar - szlovák/román/szerb háborúról?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
A sok vérpisti megunta a sulit, jobb lesz majd CoD-ozni a valóságban, gondolják.
2013. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Sok frusztrált tini álmodozik.
2013. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
mert utáljuk őket,és jóvolna egy háborúban porrá zúzni az országukat,dicső Magyar seregeink felszabadítanák az elnyomásban élő (kül)honi honfitársainkat.És persze vissz acsatolnánk elcsatolt részeket.
2013. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert agyilag fejletlenek.Én is ilyen voltam de most 21 éves koromra kinőttem belőle.Tudom pl hogy csak autonómiát tudnánk elérni az elcsatolt területeknél,egy háborúhoz nem erős a gazdaság,NATO van stb...de a sok tudatlannak nincs kitekintése a világban zajló dolgokra...
2013. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!