Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar miniszterelnököt...

A magyar miniszterelnököt miért mindig autóval szállítják? Miért nem használnak helikoptert ha távolabbra megy?

Figyelt kérdés
Mint pl. az USA-ban a Marine One. Szóval pl. ha Nagyváradra vagy Pozsonyba utazik jóval gyorsabb lenne légi úton. Nem feltétlenül utasszállítóra vagy ilyesmire gondolok. Egy helikopter gondolom olcsóbb középtávon. (mmint ha a távolság nem olyan nagy)

2013. nov. 19. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy tisztában az árakkal. Helikopterrel sokkalta többe kerül az utazás, mint személyautóval.


Amerikát nem igen hasonlítanám Magyarországgal, mert Amerikában sokkal nagyobbak a távolságok.

2013. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lovat nem adnék alá, nemhogy költségesebb szállítási módokat.
2013. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer próbálkoztam az ilyesmivel, de se a nép se az ellenzék nem csipázza a magán légjárművek használatát.
2013. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Próbálkoztam helyett próbálkoztak, és a link is lemaradt a végéről:

[link]

2013. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne olcsóbb? Autóhoz képest többet fogyaszt, a pilóták fizetése is magasabb, kell karbantartó személyzet. Plusz nem háztól házig visz, így ugyanúgy kellene mellette autót is bérelni, fenntartani.
2013. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy korszerű helikopter fogyasztása 3 liter/perc. Kb 200-zal megy. Számold ki, egy Budapest-Berlin távon mennyit eszik! A mincsielnök meg....ná a jó ..... nénikéjét ha azt is tankoltatná a mi adónkból.

Az amcsik meg pont leszarják, ahol a saját finomítójukból csapolják a 20 forintos kerozint.

2014. febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!