Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon olyan értelmesen fog a...

Vajon olyan értelmesen fog a magyar miniszterelnököt választani, mint eurovíziós "énekest"?

Figyelt kérdés
Előre félek...
2013. márc. 3. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Én is ettől félek.


Az MSZP , Gyurcsány majd felkapaszkodik az E.2014 hátán , figyeld meg.


Lehet újra Gyurcsány lesz az elnökünk , vagy a kedves kollégája , Magyarország másik tönkretevője ,(Li)Bajnai Gordon.

2013. márc. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rémuralom ***** válasza:
100%
Miért, eddig értelmesebben választottunk?
2013. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Mind1, mert aki ott van az vagy csak báb, vagy a bábok ellen nem tehet semmit, mert megkötik a kezét. Most itt csak kivárásra és túlélésre lehet játszani, amíg esély nem lesz változtatni.
2013. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

"Én is ettől félek. "


Tudom, hogy rettegsz. Felesleges. Viktorod már zsebretette a választókat a rezsicsökkentéssel, úgyhogy újabb 4 évig folytathatja a bohóckodást, meg az ország lejáratását. Dőlj hátra, lazíts, és énekeld a székely himnuszt.

2013. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

4.


Miből szűröd le hogy a Fideszt pártolom?

Nem , nem támogatom őket , de még mindig jobbak mint ezek a bűnöző baloldaliak.


A Fidesz nem végez jó munkát , sőt elég pocsékot végez de még mindig jobbak mint a baloldaliak.


Maga lenne a rémálom ha megint egy csökött agyú balliberális kerülne hatalomra.Egy MSZP tag vagy volt MSZP tag.

2013. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"Maga lenne a rémálom ha megint egy csökött agyú balliberális kerülne hatalomra."


Vedd be a nyugtatódat. Viktorék biztos magyar kézbe vették a magánnyugdíjpénztári megtakarításaidat, úgyhogy ha eljön az ideje, nem kell majd gondolkodnod azon, mire költsd, mivel egy garast nem fogsz látni belőle. Matolcsy hamarosan biztos magyar kézbe veszi a devizatartalékot is. Nem, ők nem bűnözők...

2013. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6.


Elismerem vannak hibáik , de a Gyurcsány-Bajnai is volt elég.Fészekrakó program meg a hasonló hülyeségek.

A középosztályt jól megadóztatni...stb


Egyébként 2014-ben nem a Fideszre fogok szavazni.

Régebben támogattam őket de már váltottam.

2013. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Viktor lesz valószínűleg.De még mindig ő a jobbik lehetőség,mint a nemzetcsúfoló balos,libsi majmok.
2013. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hatos,kapj a fejedhez,azaz ülj rá a kezedre.a magánpénztárasok zömét nem zavarta,mert nem volt hozam...A devizatartalék meg arra való,hogy ellensúlyozza a Huf árfolyamváltozásait,de hiába hangoskodik a ballib,egyelőre ez van.Én nem nagyon bánnám,ha maradna is.Esetleg kissé még jobbra menne.
2013. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#3! Játssz nyugodtan a túlélésre, én addig jól élek. Félj azoktól akik megkötik bárki kezét. Én nem félek, hanem elveszem tőle a kötelet. Várd az esélyt, én teremtem magamnak, és örülök, hogy nem vagy a konkurenciám.


#9! Innen üzenem, hogy ringatózz nyugodtan abban a tévhitben, mire kell a devizatartalék. Én mindenesetre megtettem a szükséges lépéseket, ezért mostantól (pontosabban már egy ideje) az sem zavar, ha az MNB új elnöke is így képzeli. Függetlenítettem magam tőle. Ez a megfelelő eljárás, addig, míg elég sokan nem lesznek azok, akik jól látják a helyzetet. Ja, és semmi közöm azokhoz, akiket te tévesen ballibként idézel. Azokat valóban nem érdemes szeretni, de a ballibhez annyi közük, mint nekünk egymáshoz.

2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!