Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért vezetik be újra a...

Miért vezetik be újra a sorkatonaságot Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én is olvastam.

2013. dec. 1. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Kamu volt, a Honvédség honlapján és Facebook-oldalán is fent volt.
2013. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Mert a magyar ember katonának születik. Tradíconális katona családok élnek hazánkban és a magyar embernek lételeme a katonáskodás.
2013. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
57%
Mert meg kell védeni a hont a megszálló reptiliánoktól!
2013. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, olvastam, olvastam mindig ez az olvastam valahol. A lényeg az, hogy hol olvastad. Gondolom valami nagyon színvonalas, megbízható forrásod van.
2013. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos nem... és a honvédelem minden igaz magyarnak szent kötelessége már legalább ezer esztendeje!
2013. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

A sorkatonaság tökéletes!


Arra, hogy elriassza a maradék fiatalságot jó messze külföldre. Itt tartani nem tudnák őket, ha megtennék, akkor politikai menekültként remekül kimehetnének külföldre, ráadásul Mr. Unió is ránkszállna.


Aki szerint pedig ittmaradnának a fiatalok, az túl naív. Mennyi manapság a 90-100 kilós 12 évesen? Rengeteg.

Ilyen emberekből katonát? Minek? Katona a 21. században felesleges, a hadicélokat már 90%-osan a technológia kielégíti, golyófogónak menni pedig nem nagy tudás.

Maximum a "nevelés" az, aminek értelme is lenne ma, de hát ahoz meg rendes kiképzőtisztek kellenének, nem olyanok, mint a mi időnkbe.

2013. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem bevezetik. De csak azoknak a h.lyéknek, akik egy napon belül már a nem is tudom hányadik kérdést teszik fel a témában, miközben elég világos, hogy a sorkatonaságot a büdös életben nem vezetik már be, nem csak azért, mert meghaladta a kor, hanem azért sem, mert nincs rá pénz.
2013. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
azért, hogy az erdélyi magyarokat elküldhessék afganisztánba meghalni
2013. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Honvédelem?

Ki ellen idióóóták?

Nato tagok vagyunk,és a terroristák se minket céloznak meg.

Apáink idejében is abból állt a katonaság,hogy úgy beszélt velük a góré......a tizedes,mint a kutyával.

Mi szükség erre?

És akinek banki tartozása van és be kell vonulnia katonának és a családja emiatt az utcára kerül??

Gondolkozzatok már amikor honvédelemről beszéltek!!

Ki ellen?Mondom NATO tagok vagyunk.

Vegyétek már le azt a kis rózsaszín-ködfátylas szemüveget.

2013. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
Nem vezetik be. Talán még ami van az is csak pocsékolás...Fel kellene számolni és (mint a japánok) oktatásra költeni az a lóvét.
2013. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!