Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország miért nem fejlesz...

Magyarország miért nem fejleszti a harckocsi állományát?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra gondolok, hogy miért nem váltják le a T-72-es tankokat valami modernebbre, mondjuk Leopard 2-es tankokra? Miért nem fejlesztik a hadi ipart? Szerintem az MH jelentheté a Magyar Hadsereget is

2013. dec. 2. 19:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Kő cigánintegrációóóra a lóvé
2013. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

Vannak ennél fontosabb dolgok is: pl. egészségügy.


32/F

2013. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
most őszintén, mi értelme lenne? Ráadásul csak úgy úszunk a pénzben, muszáj valamire költeni, ugye?
2013. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%
Ami van, azt is le kéne adni a MÉH-be. A katonák is elmehetnének dolgozni, ahelyett hogy az én pénzemen szórakoznak.
2013. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%

#4-es-nek. Írhatnám, hogy az idiótának. Nem szórakoznak. Ez a munkájuk.

Amúgy semmi értelme sincs a harckocsikat fejleszteni, mivel a modern hadviselésben a légierőn van a legnagyobb hangsúly, aki uralja a légteret az uralja a harcmezőt.

2013. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
És a repülőink? Arról nem tudok semmit sem. Gyerekkori álmom, hogy vadászpilóta legyek, de ebben az országban kétlem hogy valóra tudna válni.
2013. dec. 2. 19:54
 7/37 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem újabb harckocsik, tankok helyet inkább modern, korszerű (támadó feladatra is alkalmas) harci helikopterekre lenne inkább szükség(vagy 40-darabra minimum). A T-72-es tankokat pedig szerintem modernizálni, korszerűsíteni kellene csak és maradhatnának még egy jó pár évig.
2013. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez a munkájuk. Felnőtt emberek katonásdit játszanak 100milliárdokért. Szép munka.


Milyen támadó jellegű harci helikoptert akarsz, te szerencsétlen?! Itt Európa közepén nagy szükségünk van rá.

2013. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
44%

Biztos meg akarják támadni a környező országokat, hogy visszaszerezzék Nagy-Magyarországot.


32/F

2013. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

Nincs miből az a legnagyobb baj.


(És ártani nem ártana akárki akármit mond.)

2013. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!