Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonának akarok...

Szerződéses katonának akarok jelentkezni. Információra lenne szükségem ami fedi a valóságot. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Szerződéses katonának akarok jelentkezni a napokban, miket kell vinnem első körben a toborzó irodába? Másod körben a szerződéses katonák milyen egységekhez jelentkezhetnek? Én személy szerint, lövész, tüzér vagy aknász lennék. Harmad körben az eü vizsgálaton mi az amit szigorúbban néznek? Kérem csak értelmes válaszokat írjatok! Köszönöm Balázs

2013. dec. 4. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
google
2013. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a táborozóba mindent vigyél magaddal iskolai végzettségek jogsi stb. Szerintem ha ne válogass mert ha abba az egységbe nincs üresedés ahova menni szeretnél még várnod kell ezért ha felajánlanak egy hejet azt fogadd el.
2013. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. kommentelőnek köszönöm a választ :)

1. kommentőlenk annyit mondok hogy közel 3 napig böngésztem a google-t és sajnos nagyon kevés infót találtam,ezért is gondoltam hogy itt is utána kérdezek :)

2013. dec. 4. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és az alkalmasságiról: Alkalmassági reggel 7-kor kezdődik és olyan 3-4 óra fele van vége. Előszőr elmondják, hogy mi hogy fog zajlani, aztán adnak egy papírt, amit ki kell töltened, azt kell odaadni az orvosnak és azon karikázza be, hogy alkalmas vagy alkalmatlan vagy-e.Menni kell neurológiára, szemészetre, EKG-ra, sebészetre, fül-orr-gégészetre, pszicológushoz beszélgetni, igazán nincs mit
2013. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. dec. 4. 20:54
 6/6 Marczell ***** válasza:

Böngészd át ezt a dokumentumot:

[link]

2013. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!