Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol lehet venni gázpisztolyból...

Hol lehet venni gázpisztolyból kilőhető tűzijátékot?

Figyelt kérdés

Minden tűzijáték árusnál?


Vettem egy gázpisztolyt most Szilveszterre, amire feltekerhető rakétázó toldat és a kertben akarok belőle tűzijátékot kilőni. Állítólag valamilyen 15 mm-es tűzijátékokat lehet belőle kilőni. De videókat nem találtam róla a neten és azt sem igazán, hogy hol lehet gázpisztolyból kilőhető tűzijátékot venni.


Nem kell engedély a pisztolyhoz magánterületen belül és a rakétázáshoz sem kell engedély.


2013. dec. 28. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Fegyverboltban. :)Például Frommer fegyverbolt, több féle is szokott lenni.
2013. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

A következőt későbbieknek is mondom, akik majd ezt a kérdést olvassák, hogy elkerüljék az én fas.zságom:


Tényleg fegyverboltokban lehet venni, de NEM december 31-én!

Aki Szilveszterkor rakétázni szeretne, az a rendes áron novemberben talál legkésőbb tűzijátékot fegyverboltban. Azután vagy nem lesz, vagy aranyárban.

Meg érdemes még időben beszerezni hozzá acél rakétázó-toldatot is, mert a high capacity öntöltők többségének (a törököknek) csak spiáterből van, ami sokszor nem indítja el a tűzijátékot rendesen vagy egyáltalán.

2014. jan. 3. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szilveszter előtt már sokszor elfogy a készlet, egyébként a Frommerben nyáron dögivel volt, csak akkor nem vettem meg, később meg már elhordták a javát.
2014. jan. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!