Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha X ország katonái Y ország...

Ha X ország katonái Y ország területén fognak el ellenséges egységeket, melyik országban helyezik el őket, mint foglyokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen Z országba, hogy ne vonatkozzanak rá a nemzetközi egyezmények.
2009. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetne konkrétabban?
2009. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát pl. mongol katonák elfognak egy csapat indiai katonát Kínában. Visszaviszik őket Mongóliába, vagy Kínában helyezik el őket? Gondolom ez függ Kína hovatartozásától is, ennek fényében kérnék válaszokat:D


-Mindez csak egy példa volt.

2009. nov. 28. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:

a mongol katonákat a kínaiak kibelezik, majd megetetik az indiai katonákkal, akiket ez után feldarabolnak, és vissza küldik borítékban Indiába. Ugyanis:

1, mit keresnek mongol katonák Kínában?

2, az hogy ők ott vannak, legalább annyira gázos, mint hogy az indiaik ott vannak.

3, Kína feladata hogy megvédje magát, tehát

ha mongolok csak úgy elfognak indiaiakat Kínában, akkor az épp úgy rossz szarügy a mongoloknak, mint az indiaiknak.

kivéve, ha Kína és Mongólia között nem áll fenn valami olyan egyezmény, amiben meg egyeznek, hogy egymás területén garázdálkodhatnak.

2009. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekeztem nem TÚL konkrét lenni, a példa csak arra volt jó, hogy szemléltessem a kérdésben említett helyzetet, itt nem PONT KÍNÁRÓL VAN SZÓ, hanem csak annyit akartam tudni hoyg hova deportálják azokat a szerencsétlen foglyokat, de Istenem, erre már nem fogok választ kapni
2009. dec. 11. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
írhattam volna X,Y,Zvel is, csak a te példád miatt használtam ezeket az országokat.
2009. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól függ, melyik az X ország, vagyis attól, hogy az USAval szövetségben van-e. Ha igen, akkor ahol nem szégyenli, akár ki is belezhetik őket, mert akkor rájuk nem érvényesek a háborús törvények. Ha nem az USA szövetségese, akkor koszos terroristák, X országot embargó alá vonják vagy lebombázzák.

...

Ennél persze bonyolultabb, de nagy vonalakban ez van, csak szépen beszélik meg, szóvirágokkal meg jogi autofellációval. Szted mi lett azokkal, akiket a magyarok kapcsoltak le a közel-keleten?

2010. márc. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!