Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért támadta meg Amerika...

Miért támadta meg Amerika Irakot és Szíriát?

Figyelt kérdés
Afgánt tudom, azt 9/11 miatt, mert nem adták ki Osama Bin Ladent, de a másik kettőre mi volt az ok (vagy ürügy, nem tudom)

2014. febr. 8. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Szíriát nem támadta meg, csak a kormányellenes terroristákat pénzelte meg fegyverezte.


Irakot meg azért (is) mert veszélyt jelentett Izrael biztonságára.

USA=Izrael.

2014. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Szíriai miniszter nem állta amerika mellé ergó támogatták a tüntetőket, mint ukrajnában. Oroszország mentette meg Szíriát hogy ne jusson Gaza sorsára. Putyint béke nobel díjra is jelölték. [link]

[link]


[link]

[link]

2014. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Iránról meg annyi hogy nem lesz semmi ezért: [link]
2014. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Jah Irak bocs elolvastam :) sorry
2014. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Izrael, olaj, fegyveripar, gazdasági recesszió, de semmi politika vagy terrorizmus, ez csak fedősztori.
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
*elolvastam=félreolvastam
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
17:37 bezony. Nem véletlen pl Észak koreába miért nem mennek. Talán mert nincs olaj? Vagy Burma? Vagy hogy lehet hogy legális a marihuána? Szánalmas. Legális fegyvereket venni. Szerintem lassan a feje tetejére áll ott a világ.
2014. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Mármint amerikában amerika=izrael.
2014. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
mert a zsidok uraljak a vilagot
2014. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondanám, inkább a bankárok. Attól hogy valaki zsidó még nem gazdag. De ha bankár családba születik az valószínűleg nem takarító, vagy utcaseprő lesz. A bankok jelentősége régen sem volt kicsi de körülbelül a 19. század óta egyre nagyobb és nagyobb mára már minden a kezükben van.
2014. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!