Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jelenleg mi folyik Kijevben?...

Jelenleg mi folyik Kijevben? Tüntetőket öldökölnek? Forradalom van?

Figyelt kérdés
Olvastam pár cikket és láttam egy videót ahol tüntetőket (annak néztem) lövöldöznek orrlövészek. Valaki eltudna magyarázni, hogy miért öldöklőik egymást? Miért tüntetnek? Mi az értelme, oka a vérontásnak? Mióta tart? Nem érhet el hozzánk? választ előre is köszönöm...

2014. febr. 21. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
az ország egy része az eu-hoz akar csatlakozni a másik része pedig inkább keletre a ruszkikkal erősítené a kapcsolatot.
2014. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért szomorú, hogy ezért öldöklőik egymást :/
2014. febr. 21. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

a módszer (az öldöklés) és h valódi forradalom van az tényleg szomorú, az viszont valahol "szép", hogy az ország sorsa ennyire fontos nekik.


nálunk?

elk*rtuk, elmútnyócév, dohánymaffia, stadionok, mindenhol lopás, és még egy összetartó erősebb tüntetéshullám se. Errefelé kissé beletörődőbbek vagyunk :)

2014. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja.. innen csak kifelé mennek az emberek..
2014. febr. 21. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Kijev alá ért a Wehrmacht, az elvtársak pedig hősiesen ellenállnak.
2014. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!