Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért kell "beleszólnunk" az...

Miért kell "beleszólnunk" az orosz-ukrán konfliktusba?

Figyelt kérdés
Nem értem mi a fsznak kell ezeknek a balfszoknak beleszólniuk abba, ami nem is a mi dolgunk... Rendezzék le maguk között! Ne hozzák az országra a köcsög Fideszesek a bajt....
2014. márc. 3. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

2 oka van:

Terület ( minél nagyobb annak jobb, de min. Kárpátalja ), olaj.

2014. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 puberx válasza:
0%
Azt hiszem, és bár nem vagyok biztos benne, de Ukrajna is NATO tag. Innentől kezdve bármiféle problémájuk adódik a közelben lévő NATO tagoknak kötelességük segíteni. Ezért szűnt meg a sorkatonaságunk, és ezért fogjuk ótvar módon megszívni. :) Bár nem a fideszt védem, messzi álljon tőlem, nem gondolom ez az ő hibájuk lenne. Alapjában tolták el az egész rendszert. :) Csak azt nem értem, hogy ilyenkor hol van az EU különleges kommandója, amit direkt az Ukrajnában folyó lázongásokra fejlesztettek ki.
2014. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Majd akkor koppannak a legnagyobbat mikor vége ennek az egész hajcihőnek, aztán rájönnek, hogy nem kapunk semmit, na mindegy itt nyugat MO-n legalább relative nyugi van.
2014. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na igen.. Lófszt se fogunk kapni... Csak azt nem értem miért az ukránokat támogatják az okosok, mikor az ukránok gyűlölik a magyarokat... Az oroszokkal megj óban vagyunk. Hiába! A hülye kormány mindigis kereste a bajt...
2014. márc. 4. 00:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Eddig ahogy figyeltem, a fidesz kiakar maradni ebből az egészből, nem hiányzik nekik ez választások előtt 1 hónappal. Azt nyilatkozták hogy maradjon meg Ukrajna így ahogy eddig volt. Nem is mondhatnának mást mert akkor az ottani magyarokat érhetné atrocitás az ukránok részéről.

Azt persze gondolhatod hogy a háttérben folyik a kommunikáció, nem kizárt hogy már van megállapodás a jövőre nézve. Nekünk nem kell félni, a fidesz semmit sem fog tenni amivel kihúzhatnánk a gyufát bármelyik félnél is. Kicsik vagyunk mi ahhoz, hogy bármelyik oldallal is újat húzzunk. Kárpátalját is csak akkor kaphatnánk vissza ha Ukrajna szétszakadna, és az ottani magyarok + a ruszin nagy többség ide akarna-e valamilyen formában csatlakozni.

Olyan nem lesz hogy majd mi annektáljuk a területet erőszakkal, nyugi.

2014. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Mi az hogy semmit nem fogunk kapni? Mert ki gondolta hogy kapnank?

Gondolom teruletre gondoltok. Mar mi okbol kapnank barmit is? Nekunk ehhez az egesz szituhoz semmi kozunk nincs, nem ertem miert gondoljak itthon egyesek hogy valaki majd azt mondja hogy "itt van, ma jo napunk van, ez a tietek!" Ilyenrol sehol nincs szo, egyenlore a Krimbe vonultak be az oroszok (ahol eddig is ott voltak) es nem Orban feher lovon Ungvarra. Ukrajna meg egyben van, de ha szet is esne se lenne semmi sanszunk elfoglalni barmit is belole.

2014. márc. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van "utolsó előtti". Ez igaz! Az meg már kit érdekel, hogy anno az a miénk volt... Kb. senkit...
2014. márc. 4. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából csak annyiban szóltunk bele mint a többi Európai ország , azaz , mi is elitéltük , hogy az oroszok katonai lépésekhez folyamodik , de ez kb. semmit sem jelent. Mondjuk azt Megértem , hogy jelezték az ott élő magyaroknak , hogy ne álljanak egyik oldalra se álljanak. Jó persze rendezzék le maguk között, de azért mégiscsak itt vannak a szomszédban.
2014. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mustafa33 ***** válasza:
Csak azért, hogy az ejunak és ájemefnek legyen egy 46 milliós új gyarmatja, ha már elvsztett egy 10 milliósat az ejun belül Orbán jóvoltából, nem kellene a biztos nagy orosz picot elvesztenie Magyarországnak.
2014. márc. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Salamon Bálint ***** válasza:

#2: Ukrajna nem NATO tag


Amúgy meg azért kell beszólni, mert:

1. nagy számú magyar lakósság él Ukrajnában

2. nem tudni, az orosz hadsereg marad kelet- ukrajnában, vagy a magyar határig nyomul

2014. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!