Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Támogatnátok egy olyan akciót,...

Támogatnátok egy olyan akciót, hogy páncélozott személyszállító járművek rontsanak át az ukrán határon, vegyenek fel annyi kárpátaljai magyart amennyit tudnak és hozzák őket Magyarországa mielőtt odakint még durvább lesz a helyzet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 22:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

"Az ukrán határon van egy kis "vasfüggöny""


Nekem ez nem nagyon tűnt fel, amikor párszor átugrottam Záhonynál Ukrajnába. Sőt az ungvári szlovák határon sem. Persze kerítés itt-ott tényleg van, de az még nem fordult meg a kis buksidban, hogy az nem azért van ott, hogy mi ne tudjuk lerohanni őket, hanem azért, hogy onnan lehetőleg senki ne jusson át hozzánk/szlovákokhoz/románokhoz, mert onnantól féktelenül mehet illegálisan egészen az Atlanti-óceánig? :D

2014. márc. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Mi ez a dedós kérdés már megint? Ez a generáció tényleg ennyire retardált?

Bármikor felvehetik a magyar állampolgárságot és semmi nem akadályozza meg őket, hogy átköltözzenek, letelepedjenek Magyarországon. Amúgy ha komolyra fordul a helyzet, jönni is fog sok magától is.

2014. márc. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Inkább a "visszakárpátalját" emberkéknek kénye jegyet adni az útra, de csak odának! GY-k meg újra a "terhes vagyok-e?" kérdések lennének az átlagosak! :D
2014. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Salamon Bálint ***** válasza:
facepalm
2014. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Én teljes mellszélességgel kiállnék egy olyan különvonat indítása érdekében, ahol az ország harcias jobbereit összegyűjtjük, és kiküldjük. Mondjuk a Krímig, hogy ott kezdjenek őszinte párbeszédet az orosz fegyveres erőkkel :)
2014. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
"Békemenetet" kölcsönadjuk nekik. ;-)
2014. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10%
Nincsenek kárpátaljai magyarok.
2014. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Nincsenek kárpátaljai magyarok."

Ezt, hogy érted?

2014. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
12%

Mi van, itt járt a lepontozó-hurrikán?

:S

2014. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hí, bocs tévedtem. Hirtelen azt hittem hogy 2041-et írunk, azért írtam, hogy nincsenek, de mivel még csak 2014 van tehát vannak még.
2014. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!