Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mikor lesz Magyaro...

Szerintetek mikor lesz Magyarország következő katonai konfliktusa és kivel?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy Irakba küldünk katonákat, hanem itt az országhatáron belül vagy megtámadjuk valamelyik országot.

Milyen következményekkel fog járni? Ki nyer? Szerzünk-e területeket?


2014. márc. 21. 19:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most vagy én vagyok a hülye vagy tényleg nem érted. :D

Az USA-t nem fogjuk elfoglalni ez nyilván való, de az is egyértelmű, hogy nem fogjuk megtámadni Észak-Koreát, viszont az már szerintem lehetséges, hogy 50 éven belül megtámadjuk Romániát.

2014. márc. 22. 18:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem Oroszország vagyunk, hogy majd szó nélkül néznék, mert nem mernének szólni... Mi támadnánk akárkit is szerintem pár nagyobb szövetségese rögtön futna a segítségükre, aztán kis erőfeszítéssel csak még inkább " magához csatolná " a támogatott országot, a rövidebbet meg mi húznánk...

Szóval akkor ha komoly választ vársz: Szerintem senkit mivel reálisan esélytelen egy győzelem.

2014. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

egy konfliktushoz két fél kell


pl: megtámad minket xy

kivel konfrontálódik? a díszőrséggel?

ne humorizálj ez nem a vicc rovat

2014. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!