Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha Magyarország...

Mi lenne, ha Magyarország kormánya leszereltetné a rendőrséget, és létrehozna helyette egy katonai rendőrséget, amiben az oktatásba a szélsőjobboldali, hazafias ideológia tanítása is beletartozna?

Figyelt kérdés

"Megtorolná" az EU, mint annó, ahogy a Szovjetunió "megtorolta" az 56-os forradalmat, meg a Prágai Tavaszt, vagy engednék ezt?



(Mielőtt jönne valaki, hogy libsi provokátor vagyok, azokkal közlöm, hogy én itt a "szélsőjobboldali" szót pozitív értelemben használtam. Magam is hazafi vagyok.)


2010. jún. 27. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Hát a Vezénylő Tábornok Úrtól ilyet ne várj :D

Egyébként úgy, ahogy a Szovjetunió '56-ot, valószínűleg nem torolná meg, csak a sajtó kezdené ki, de az igencsak erősen. Meg egy-két EU-s főmufti is vinnyogna egyet-egyet, de komolyabban tenni ellene nem tudnának.

2010. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Megszállna az EU csendőrség. Viszont ha kilépnénk az EU-ból tényleg nem tudnának tenni semmit, de így egyezmények határozzák meg a dolgokat... Anno a nyugatnak semmi köze nem volt ahhoz, hogy a Szovjetunió mit csinál.
2010. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

mi van?

azért megdöbbentő, hogy egyáltalán ilyen valakiben felmerül ... katonai rendőrség ?? most is van ám ilyen, de az nem véletlenül másról szól, mint a civil .. másrészt éppen eléggé szélsőjobb a mostani is, nem kéne ezt még tovább fokozni


és hát azokat a "hazafias eszméket" éppen valahogy elnyomni kellene már végre, hogy a sok turbómagyar kiabálása helyett a Nyugathoz próbáljunk már civilizálódni, de sztem mi maradunk balkán még nagyon sokáig

2010. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A "szélsőjobboldali pozitív értelemben" - az milyen?
2010. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A mostani rendőrséggel is meg lehetne oldani a problémákat, nem is kellenének nekik "szélsőjobbos" jogkörök, elegek lennének egy DEMOKRATIKUS, AMERIKAI rendőrnek jogai is (első felszólítás után már lőhet). Erre még az EU sem szólna semmit. Meg még kellene egy olyan törvénymódosítás, hogy a bűnözőknek ne legyen több joga, mint a rendőrnek/áldozatnak.

Hogy ne legyen olyan, hogy hajnal kettőkor valaki felriad álmából, és az ágy melletti vázát hozzávágja a betörőhöz, és a végén a betörő helyet még ő megy a börtönbe...

2010. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Nyugathoz próbáljunk már civilizálódni"


A "Nyugat" nem tekinthető civilz-ációnak. Maximum deneger-ációnak.



"szélsőjobboldali pozitív értelemben"


Ezzel arra hivatkoztam, hogy hazafi vagyok, nem liberális provokátor.

2010. jún. 27. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Még mindig a 19:48-as vagyok:


A kérdésedre válaszolva:

Ha Mo-n bevezetnék a katonai rendőrséget és a "nyílt" szélsőjobboldali oktatást, akkor tudod mi történne?

A BEFEKTETŐK (most ne kezdj el zsidózni, nem csak ők fektetnek be) kivonulnának az országból, az államadósságot senki sem finanszírozná stb...

A gyakorlatban ez annyit jelentene, hogy 400-500Ft lenne egy Euro és Dollár (emlékeztetlek, hogy a KŐOLAJÉRT és FÖLDGÁZÉRT $-BAN FIZET AZ ORSZÁG!), és a közszférában (tanárok, orvosok, rendőrök, tűzoltók, hivatalnokok) nem tudnának bért fizetni. A nagyobb cégek kivonulásával pedig a munkanélküliség is elérné az 50%-ot. Nem lenne kellemes.

2010. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha már annyira elvoltak szállva a jobbikgyíkok, hogy a pártjuk letette az "esküt" a Szent Korona előtt,akkor minek "hazafias" rendvédelem?Csak mert a rendőrök is felesküsznek a Szent Koronára(lásd: hírek).Innentől kezdve nem is kell ennél hazafiasabb rendvédelem.
2010. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

mivan???

az lenne hazafias tett, ha ezek a turbómagyarok elhallgatnának már végre

2010. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tudd:

A "hazafi" nem egyenlő a "szélsőjobboldalival"!

Az alapfogalmakat kellene először helyretenned -magadban.

2010. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!