Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen lelkületű és szellemisé...

Satilla kérdése:

Milyen lelkületű és szellemiségű emberek mennek el katonának?

Figyelt kérdés
Kissé álságosnak és fölöslegesnek tartom a hadsereget és a katonaságot.
2014. ápr. 21. 08:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
3%
A kirájok.
2014. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 aculluca ***** válasza:
30%
én átlagosnak semmi kép sem, az az irodai munka manapság, katonának menni az már vicc kategória de 10évvel ezelőtt is az volt.
2014. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
16%
A szolgalelkű emberek, ami alacsonyabb értelmi képességet és magasabb agresszivitást feltételez. Ezt viszont jelentősen befolyásolhatják a kulturális tényezők, tehát ha valakit agresszív és ostoba szülők nevelnek vagy egyéb okokból ilyen környezetben nevelkedik, akkor annak ellenére is beállhat a birka-sorba, hogy nem fogyatékos vagy agresszív (lásd Izraelben kötelező a katonaság még a nőknek is).
2014. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok se degenerált,se szolgalelkű se agresszív.

Szimplán szeretem ezt a hivatást.

Akinek nem tetszik az ne foglalkozzon vele,de ha baj van ne menjen oda sírni,hogy mentse meg a tyúkszaros életét.

2014. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
69%

Detto. Én sem tartom magam agresszivnek.. főleg hogy néha ahhoz hogy a többieket kibirjuk egy húzós nap után mikor mindenki nyűgös szükség van a nyugodtságra... :)

Akinek nem tetszik azt is meg tudom érteni, de ne itélkezzetek szerintem mert nem lehet általánositani ennyire.

Ennyi erővel aki irodában titkárnő, raktáros, mekiben kiszolgáló azok is szolgalelkűek? Vagy akkor mindenki az mert hát alkalmazott nem?

Na de a lényeg h butaság általánositani.

2014. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
27%

"Én nem vagyok se degenerált,se szolgalelkű se agresszív.

Szimplán szeretem ezt a hivatást.

Akinek nem tetszik az ne foglalkozzon vele,de ha baj van ne menjen oda sírni,hogy mentse meg a tyúkszaros életét."


Majd jöhetsz homokzsákot pakolni szezonálisan ;)

Csak kár, hogy erre a feladatra az én pénzemből fizetnek téged egész évben.

2014. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
34%
Általában azok, akik fiatalon sokat játszanak a CoD-dal és társaival.
2014. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%

"Majd jöhetsz homokzsákot pakolni szezonálisan ;)

Csak kár, hogy erre a feladatra az én pénzemből fizetnek téged egész évben."


Érdekes.Bezzeg ha nem megy a segítség akkor meg megy a sírás.Szeretem a magadfajta bunkókat.Nagy a szájuk de ha kell a segítség akkor akár térden állva könyörögnének

2014. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
A katonaság -eredetileg- a harcászattal kapcsolatos. Emberek leölésével, pusztítással...
2014. ápr. 21. 12:10
 10/42 anonim ***** válasza:
44%

"Érdekes.Bezzeg ha nem megy a segítség akkor meg megy a sírás.Szeretem a magadfajta bunkókat.Nagy a szájuk de ha kell a segítség akkor akár térden állva könyörögnének"


A magamfajták kimennének zsákot pakolni maguk. A te "szakmád" (már ha annak lehet nevezni a napi testnevelésórát) nem produktív, jó pár évtizede már felesleges.


De visszatérve, inkább neked kéne térdre hullnod a produktív felnőtt emberek előtt, hogy az ő adójukból és teljesítményükből tesizhetsz amíg meg nem kapod az előrehozott nyugdíjadat.

2014. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!