Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tegyük fel, hogy itthon...

Tegyük fel, hogy itthon elvégzem az adott katonai iskolát, és miután itthon szolgáltam egy kis időt, kiszeretnék menni külföldre. Amerikában akarok dolgozni. Tudom, az nem a teljes valóság, de pl. olyan helyen mint az FBI. , pl. mint a filmekben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hűha. Azt hiszem beléptél a pubertás korba.


Katonai iskola = AA vagy NKE-HHK, ezekkel hivatásos leszel azaz nem kis időt kell szolgálnod.

Szerződésesként meg a szerződés lejártával oda mész ahova akarsz.

Azt csinálsz amit akarsz ha épp felvesznek.


Semmi köze egymáshoz a 2 nek...


Kiemehetsz amerikába viszont ha nem vagy állampolgár nem leszel se FBI-os se más kormányszerv tagja. az amerikai hadseregbe is csak akkor mehetsz ha legalább zöld kártyád van.


Az hogy te voltál itthon katona annyira fogja őket érdekelni mint hogy szőrös e a lábad vagy sem.

2014. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Megártott a sok cod és jobberkedés?

2014. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Én a helyedben nem elégednék meg az FBI-jal, hanem egyből az MIB-hez (Men In Black) vagy az IMF-hez (Impossible Mission Forces) jelentkeznék!
2014. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!