Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érdemes óvóhelyet létesítenem...

Érdemes óvóhelyet létesítenem egy esetleges harmadik világháború esetére magam és a családom részére?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Megfelelő képességek és felszerelés nélkül utána se tudsz életben maradni.
2014. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hétvégi házam alatt egy nagyon nagy, mély pince van. Méteres vastagságú vasbetonelemekre épült a ház, ami egy esetleges atomtámadás esetén is védene. Arra gondoltam, hogy összkomfortosítom és felhalmozom tartós élelmiszerrel, illetve a túléléshez szükséges egyéb eszközökkel.
2014. máj. 2. 18:12
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából már ilyenen én is gondolkoztam, bár én nem azért mert félek a III. vh-tól hanem mert unatkozok és ez tök jó hobbi lenne.
2014. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő védelemmel ellátod és valóban megtudod csinálni akkor jó.Bármilyen váratlan esemény megtörténésekor hatalmas előnyben lennél.


Csináld de a kertet is erősítsd meg és a túlélési tudásodat is bővítsd.

2014. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem mivel az atomháború után a Föld 100 évre lakhatatlanná válna, akkor semmit sem ér. Nem tudsz elegendő készletet felhalmozni, ami kibírná sem légszűrőből sem élelemből.
2014. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Én kezdetnek a pszichiátriát tudom javasolni, ott ellátnak majd a továbbiakban szükséges információkkal, amik a túlélést biztosítják majd.
2014. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Én kezdetnek a pszichiátriát tudom javasolni, ott ellátnak majd a továbbiakban szükséges információkkal, amik a túlélést biztosítják majd."


Márcsak azért is nekiállok idén az óvóhely-kialakításnak, és amíg te a fronton leszel vagy épp atomjaidra égsz, én vígan elleszek, mert tudatosan felkészültem!

2014. máj. 2. 18:43
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha te azalatt víg lennél mialatt az általad ismert világban milliárdok halnak meg akkor ott valami nagyon nagy probléma van nálad.
2014. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább meghalnék a háborúban, mint hogy ilyen emberekkel kelljen utána tovább élnem. :D
2014. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

"amíg te a fronton leszel vagy épp atomjaidra égsz, én vígan elleszek, mert tudatosan felkészültem!"


Hát igen, ebből is látszik, hogy én járok jobban.

Én csak egy villanással atomjaimra bomlok, te viszont évekig, évtizedekig fogsz tengődni a föld alatt, rég lejárt konzerveken élsz, szenvedsz a vitaminhiánytól, az egyedülléttől, a sugárbetegségtől, és tudod, hogy a készleteid kimerültével szép lassan éhen halsz... És rosszabb esetben még a szomszédodtól is rettegni fogsz, hogy mikor vágja el a torkodat, hogy ízletes szeletkéket süssön a sonkádból.


Ha már választhatok, inkább az atomvillanás. Olyat úgysem láttam még élőben. :-)

2014. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!