Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Belekeveredhet Románia is az...

Belekeveredhet Románia is az ukrán-orosz háborúba?

Figyelt kérdés
Erdélyben, pontosabban Székelyudvarhelyen lakom, és hallottam hogy mit művelnek az ukránok. Ezen a héten katonai gépeket láttam a város fölött, kétszer is. Az egyik nem messze fekvő városban, Marosvásárhelyen pedig román tankokat, katona szállítókat láttak az emberek. Mi lesz ebből? Veszélybe kerülhet az ország?

2014. máj. 10. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Románia szerintem kiesik a veszélyes övezetből.


Meg amúgy is, olyan világháború féle háború nem lesz, helyette hidegháború/polgárháború.

2014. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kissebb-nagyobb megnyugvás, de akkor mik ezek a jelenségek amiket már felsoroltam?
2014. máj. 10. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis NATO erődemonstráció.

Semmi különös.

2014. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem nagyon vagyok jártas ebben a "politikai nyelvezetben". Esetleg egy kicsit bővebben?
2014. máj. 10. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország is hadgyakorlatokat tart az ukrán határ közelében, meg megtartotta pár napja a szokásos katonai parádéját,ezen a parádén Moszkvában, a Vörös téren felvonul sok tank meg rakétaszállító jármű, sok katona.


A NATO viszont erre válaszol, úgy, hogy ők is hadgyakorlatokat tartanak.


Képzeld úgy, mint két óvódást, akik civakodnak.

2014. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2014. máj. 10. 16:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: tegnap este azt olvastam egy román csatornán, hogy oroszország figyelmeztette romániat, és valami a háborúval volt kapcsolatos, csak nem vagyok profi románból, és nem értettem.
2014. máj. 11. 08:17
 8/10 anonim válasza:

Dimitri Rogozin orosz alpolgarmester megfenyegette romaniat mivel maganrepulojet nem engedtek be a legterbe . Idezem Rogozint :" Legkozelebb bombazokkal jovok Romaniaba" Vagy ugyanebbol az okbol egy masik orosz politikus is megfenyegette Romaniat.

Új fejlemeny : Ket ukran katonat lelottek a keletukrajnai hatarnal.

Idezem a NATO-t :"Minden Nato tagalamot megvedunk"

Egyebkent Romania gyenge allam es ezert csatlakozik minden szervezetbe.

Mar reg ota Constantan van tobb mint 2000 Amerikai katona es egy hadihajo .

A repulok amiket lattal pedig a kanadai legiero volt.

Azokat lattak Csikszeredan is.

2014. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ
2014. máj. 14. 15:21
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként meg tudom hogy románia gyenge ország:/
2014. máj. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!