Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrán helyzet miatt, ha a...

Az ukrán helyzet miatt, ha a NATO Magyarországot kényszerítené általános sorkatonai szolgálatra, egyet értenél, hogy uránok mellett, oroszok ellen viseljünk hadviselést?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 11:00
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%

"viseljünk hadviselést" kifejezés nem létezik. Viseljünk hadat.

Nem értenék vele egyet. A NATO-nak van hadserege, ne szoruljanak már az én bénázásomra a fronton. Vannak hivatásos katonák. Én sem szeretném, hogy ők végezzék az én munkámat, és én sem végzem az ő munkájukat.

2014. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon faramuci helyzet állna elő az egyszer biztos ha megvalósulna a fenti felvázolt szituáció...
2014. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Viseljünk hadviselést valóban rossz, nem tudom átírni az utolsó szót hadra. Csak én vagyok így, hogy hirtelen beugrik egy reklám és megzavar, amikor a kis ablakba írok?
2014. máj. 2. 11:19
 4/47 anonim ***** válasza:
47%

Én biztos nem mennék el katonának.


Mit nyerne ezzel a háborúval Magyarország?


Gazdagabb , nagyobb, szebb lenne tőle?Nem.Akkor meg mi értelme lenne?


Ja, hogy az USA meg a nyugat érdekeiért kellene harcolni meg vásárra vinni a bőrünket?Hát tudják mikor.küldje oda az USA a fiataljait lelövetni.

2014. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
13%

Nem csak te.


Én is veszem észre hogy bármilyen oldalt megnyitok először-még mielőtt"széjjelnéznék"a folyamatosan előugró ablakokat"reklámokat"(stb.)kell eltakarítani az útból.


Persze fizikailag nem nehéz-kapálni nehezebb:-)de bosszantó.


Ezt én úgy veszem hogy miután az elnyomó osztályok tartják kézben a világhálót(is)próbálják megnehezíteni az elnyomottak-a dolgozók dolgát ezzel az akadállyal.


És azt is érdemes megfigyelni hogy amikor egy weblap azzal újul meg hogy mostantól gyorsabb lesz és egyszerűbb a kezelhetősége a dolgozó biztos lehet benne hogy lassabb lesz és bonyolultabb...


Ez van...az elnyomók kezében az irányítás.


Még...

2014. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
53%

Az a helyzet hogyha előállna a fenti helyzet akkor nem kívánságműsor a"katonásdi".


Előbb a katonakötelest VISZIK aztán ha úgy adódik a helyzet akkor fokozatosan bővítik ki az életkort fenti és lenti vonatkozásban is...


De azért bárhogy is lesz 80 felett és 10 alatt TALÁN nem visznek el senkit sem előbb vagy utóbb ha olyan is lesz a szituáció...-vagy ki tudja.

2014. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
56%
Sztálingrádnál a védők között 5-6 éves gyerekek is voltak...!
2014. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 moonlightsentinel ***** válasza:
31%
Én nagyon ellene vagyok a háborúskodásnak meg a katonásdinak, de ebben az egy esetben hajlandó lennék bevonulni... inkább beledöglök, de a ruszkik ide nem jönnek be még egyszer...
2014. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
20%

Nahát...mielőtt"belemennék"bármilyen csörtébe egyben biztos vagyok.


Amennyiben olyan háború lenne amiben hazánk is résztvesz és Oroszországnak szándékában állna ide bevonulni akkor be is fog vonulni.


Magyarországnak inkább azt kéne néznie hogy az erősebbhez csatlakozni.


Kis ország mi mást tehet?


Milyen jó akik a"győzelem napját"felemelt fejjel ünneplik és milyen rossz annak akinek még olyankor is szemlesütve kell állnia-szégyenkezve...

2014. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
0%

A győzteseknek meg felszabadult örömünnep.


Ez a tavalyi orosz felvonulás ünnepe...


http://www.youtube.com/watch?v=Ss1HP-GkCcg


A háttérben a szovjet-orosz himnusz ami jelzi hogy Lenin NEMCSAK élt.

2014. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!