Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miből áll Ausztriában és...

Miből áll Ausztriában és Svájcban a kötelező katonaság?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ausztriában lazább, mint itthon. Ott élő rokonaim mondták. Ott még fizetést is adnak, illetve le lehet tölteni valami Vörös Kereszt féleségnél is.
2014. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most pontosan mire is vagy kiváncsi?


alapkiképzés, hadgyakorlatok itt-ott elszórva, egyébként meg állomásoztatás egy-egy bázison. Ausztria nem igazán van harckészültségben, ott inkább a mi régi sorkatonaságunkhoz lehetne hasonlitani. Üres fegyverrel állnak őrt a posztokon az emberek mint itt..


Svájcban más a helyzet. Ott bizony erőteljesen töltött fegyverrel járkálnak a katonák. Mindig valamilyen szintü harckészültségben tartják a sorállományt mert rettentő kényesek a szabadságukra.. ----- Na meg a pénzükre......-----

2014. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ausztriában lazább, mint itthon."


Itthon 2004 óta nincs is.

2014. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor, mint itthon volt. Nekem mindegy, én nem is voltam és nem is leszek katona.
2014. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!