Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nő milyen katonai alakulatokná...

Nő milyen katonai alakulatoknál dolgozhat és milyen pozícióban? A "nő nem való katonának" hozzászólásokból nem kérek.

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Bruttó 60-ért próbáld meg :DDDDDDD
2014. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Kb szinte bárhol.

Csak attól függ, h kivel fekszel majd le.

2014. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
2014. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

a fogyatékos 1. és 3. válaszoló csak trollkodni jár a GYK.hu-ra ne figyelj rá. Szegény fogyatékos.


Egyébként bárhova, ha megfelelsz a követelményeknek. Csakhogy miután a honvédséghez kerülsz, ugyanazt a követelményt kell megcsinálnod amit a férfiaknak (merthogy az alkalmassági könnyebb a nőknek). Emiatt hullanak ki sokan.


Ja egyébként 1#-es: Bruttó 110.000-et keresnek a szerződésesek.


Az hogy te bruttó 60.000et keresel mert az utcát sepred, nem jelenti hogy mindenki más is igy van.

2014. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%

Okos vagy hülye gyerek, ülj le egyes. Csak egy kezdő rendőr 60-at, vagy egy kezdő pénzügyőr meg 75-ret kap.


T: mzsoka- Teljes mértékben igazat adok önnek !! Az én gyermekem is katonai pályán van jelenleg altisztként !!Hogy egy kissé össze lehessen hasonlítani a dolgokat azért írom e pársort !! Én sor állományú katona voltam mint oly sok társam és biztosan mondom akkoriba ha baj lett volna igazán kevesen vállalták volna a fegyveres harcot,talán csak kényszer hatására !! Viszont a mai katonák sokkal másabbak mi még csak meg se közelítettük azt a szintet amit ők gond nélkül produkálnak !! Az össze hasonlítás az 56-os katonákkal nagyon sántít ,mivel akkor azok a kiskatonák nem azért bújtak el mert féltek hanem mert nem akartak a saját testvéreik közé lőni !! Nem kéne tisztelt Idusá-nak össze keverni a dolgokat (vagy talán provokálni akar?) Egyébként egy szerződéses honvéd 60-65 ezer forintot keres ez bizony nem nagy fizetés de még egy tiszt se keresi agyon magát ,a nagy pénzek a felső körökbe vannak nem az egyszerű honvéd-nál!!


[link]


Egyébként egy szerződéses honvéd 60-65 ezer forintot keres ez bizony nem nagy fizetés de még egy tiszt se keresi agyon magát ,a nagy pénzek a felső körökbe vannak nem az egyszerű honvéd-nál!!


Te fogyi szar.faszú.....

2014. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

http://www.youtube.com/watch?v=hPNjYLX97TA


Tessék, a cigánygyerek elmondja mennyi a havi kereset.


"Ha közkatonaként kezdesz 67-ezer nettó"


Legyél okos.

2014. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig fogyatékos vagy, és szánalmas is mert káromkodsz, na nembaj.


idézlek barátom: "Bruttó 60-ért próbáld meg :DDDDDD"


Ha bruttóról beszélsz akkor ne nettót idézgess hülyegyerek.

Egyébként meg a nettó 67ezerre rájönnek a különböző juttatások, igy egy szerződéses állományú közkatona általában 80e nettót keres.


bár 15-16 évesen gondolom nem vagy tisztában ezzel. Nembaj majd apuka felvilágosit a bruttó-nettó közti különbségekről.

2014. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nemtudsz már évet mondani, ezért káromkodsz. nemnagyon értelek de m1 is. Sokvolt a szteroid biztos.


Nem sok fizetés, 1 szóval se mondtam. Azt sem mondtam hogy nem a nyelvvizsga, valamint a C-s jogositvány miatt jön rá a juttatás.


Te benyögtél egy kommentet hogy "60e bruttóé". Erre reagáltam hogy ez így nem igaz. Mert fasságot beszéltél. Amit utána irtál az sem teljesen tükrözte a valóságot.


Ha nem tudod elviselni hogy valaki kijavit kezeltesd magad mert sok problémád lesz az életben.

2014. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

De, én el tudom viselni ha kijavítanak. Csak azt nem tudom elviselni ha valaki flegmán szólít meg. Szerintem neked előbb kellene magad kezeltetned, mert akkor ezek szerint nagy gondjaid vannak a kommunikációval.


A rendőrségnél is rájön a ruhapénz meg a többi szar. De annak ellenére sem kapkodnak az állás után, inkább aki teheti menekül onnan.

Ismerek nem 1 nem 2-tőt, pl a pénzügyőrségnél is, 20 éve dolgozik ott, és még csak 120-ezer a fizetése, a másiknak meg 6 éve nem emeltek. Nem a hadnagyi meg főhadnagyi ranggal kell előjönni sehol, ott lehet kapnak 130-140-et kézbe, csak nem lentről felfelé fizetnek, hanem föntről lefelé.

2014. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nehogy félreértsd, bennem nincs harag, nem is sértődtem meg! Nem igazán lehet megsérteni.
2014. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!