Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nő milyen katonai alakulatokná...

Nő milyen katonai alakulatoknál dolgozhat és milyen pozícióban? A "nő nem való katonának" hozzászólásokból nem kérek.

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 14:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%
Kantinban, vagy konyhán.
2014. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem a fizetés motivál, hogy ezt a hivatást válasszam, ezen kár vitatkozni.
2014. máj. 17. 20:04
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Igen, ez így lenne normális. Csak valamiből meg is kell élni...
2014. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
A nő tényleg nem való katonának :)
2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
87%

Szia. Hát először is elmondom, hogy nem olvastam végig a kommenteket mert meg van róluk a véleményem. Okoskodni mindenki tud.. Ahhoz nem kell ész... Bármelyik alakulathoz mehetsz ha van hely és megfelelsz minden követelménynek..Nem egyszerű de nem is lehetetlen. Beosztás:Nőket főként irodai munkára tesznek be, de lehetsz gépkocsivezető vagy raktáros is. Minden attól függ h "mid van". A "nő nem való katonának" című okosságot mindig meg fogod kapni ha úgy döntesz h katona leszel. le kell szarni..minden nőnek meg van az oka h miért ment oda és sztem te is tisztában vagy ezekkel a dolgokkal. Honvédként a kezdő nettó nekem 75 volt..de ez beosztástól is függ...nah meg még sok más...remélem hasznos volt a válasz.

23/N katona

2014. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha sem raktáros sem gépkocsivezető nem szeretnék lenni, de irodai munkás sem, van esély arra, hogy "terepen dolgozzak" ?
2014. máj. 21. 15:24
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre van esély, de mint korábban mondták csak az alkalmasságin kapsz könnyebb feltételt a bekerülésre.

Onnantól kezdve ugyan azt kell teljesitened mint 1 férfinak.


Amikor pedig a férfiak közül sokan elvéreznek a jobb helyekért vivott küzdelemben, olyankor 1 nő még inkább.


Tehát van rá lehetőség. Csak lehet hogy nem birnád.

2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, te mit dolgozol ott?
2014. máj. 26. 13:08
 19/21 anonim ***** válasza:

a 80%-os női katonára gondolsz, vagy rám?


Ha rám akkor én HTJ vagyok az NKE-n

2014. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem rád gondoltam, de érdekel ez is. Minek a rövidítése a HTJ?
2014. máj. 26. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!