Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jelentkeztem katonairendészeth...

Jelentkeztem katonairendészethez, szerintetek van értelme kigyurni magam?

Figyelt kérdés
Járok edzegetni,nincs kocka hasam meg hasonlók de jó erőben vagyok + harcművészetben is jártas vagyok. Még az érdekelne akik külföldön szolgálnak azoknak van idejük edzeni? Meg hogy tudják bevinni az elegendő kaját gondolom ott nincs biotech usa cuccok

2014. jún. 5. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Neked semmi értelmed sincs...
2014. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha kiküldenek külföldre, nem igen lesz szükség külön edzésre :D

Katonai alkalmasságit tudd minél jobban teljesíteni, utána meg úgyis megerősödsz bent.

2014. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te azt hiszed, hogy a katonaság egy body show-off?
2014. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiába vagy izmos ha egy 50 kilós gyereknek jobb az erőnléte mint neked őt veszik fel nem az számít mekkora izmod van hanem hogy mennyire vagy kitartó.
2014. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még 1 szépfiú aki azt hiszi ha kivan gyúrva sima ügy a honvédség. :D

Hát hajrá! Jelentkezz aztán majd kiderül. A kigyúrt srácok 60%-a úgymegy oda alkalmasságira egyébként hogy semmit nem gyakorol. Nem nézi át hogy milyen a szabályos fekvő, szabályos felülés.. Mert úgygondolja úgyis átmegy. Nos, az alezredes asszony kecskeméten őket szokta kinézni magának.. Aztán ha ő kinéz valakit... :)))

Na de lényegtelen. Javaslom nézd át hogy miből is áll a honvédség. Mert elárulok 1 titkot. Nem igazán lesz időd kondizni mert örülsz majd az alapkiképzésen ha pihenhetsz kicsit. Illetve gusztusod se lesz lemenni Szentendrén a kondiba mert elég maszek... :)


Egyébként mire kijutsz misszióra az nem fél év de nemis 1 év lesz.

2014. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cl28 ***** válasza:
Menj el futni... a legtöbb kigyúrt jóember úgy fut h nézni is rossz... hiába nyomod le a szabályos (!) fekvőket felüléseket, ha a futásnál csigatempóban tudsz csak mozogni.
2014. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 toth.peter ***** válasza:
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést." Bocsánat első, hogy bejelentettelek, de szerintem te csak sérteni akartad.
2014. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bruce Lee sem volt nagy darab, de nem volt ellenfele ezen a világon! Ha ki vagy gyúrva tiszta kötött leszel, nem tudsz majd mozogni!
2014. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!