Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen posztokat kaphatok...

Milyen posztokat kaphatok színtévesztő ként mint katona? (a tanulmányi eredményem: 4.1-2)

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

üdv a klubban, induljunk ki abból hogy a színtévesztésed kis mértékű és nem buktatnak meg az orvosin ( nem kell semmilyen szemészorvosi papírt vinni hogy milyen mértékű mert nem fogadják el, majd ott kivizsgálják Kecskeméten )


(1) A színlátás zavara megengedheto a következo beosztásokban:

a) pénzügyi,

b) hadtáp,

c) egészségügyi,

d) fegyverzeti,

e) humánszolgálati és

f) személyügyi nyilvántartó szerveknél,

g) az adminisztratív munkakörökben,

h) a közgazdasági, jogi szakképzettséghez kötött beosztásokban.


Ha bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban akkor keress meg privátban, idén voltam az AA-ra jelentkezni szintén színtévesztő vagyok

2014. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, láttam írtál a büszke vagy-e a katonáinkra kérdésre én vagyok a katonai életérzéses válaszoló, nagyjából bennem is 14 évesen alakulat ki ez az egész szóval ha van valami kérdés keress meg bármikor privátba, ha szükséges akár évekkel később is
2014. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. jún. 15. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!