Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A hidfő. Net mennyire megbizha...

A hidfő. Net mennyire megbizható oldal?

Figyelt kérdés
hidfo
2014. júl. 2. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy oldal sem megbízható, hídfőn vannak értelmes írások, túlzásba viszik a konspirációs elméleteket és a paráztatást, de összességében jól átlátják a dolgokat.
2014. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még sohasem halottam róla de amint beléptem és megláttam a logót én egyből olyan kuruc infónak titulálom, azon kívül hogy látszólag valami hazafias magyarpárti oldalnak látszik egyből megy a zsidók lehúzása, tele van szinte csak külföldi hírekkel, arról hogy mennyi az igazságalapjuk így egyből hát nézzük :

GYORSHÍR: TANKCSATA KEZDŐDÖTT DONYECKBEN: ez az állítólagos "tankcsata" abból állt hogy kilőtték a "lázadók" 3 db bpm harcjárművét.....

aztán ebben hirben is: A NATO ELHORDJA AZ UKRÁN ARANYTARTALÉKOT IS: idézem a cikkből: "NATO csapatok első célpontja a Líbiai Központi Bank volt, ahonnan több mint 144 tonna aranyat hordtak el."- a dolog szépséghibája hogy NATO csapatok szárazföldön sohasem hatoltak be Líbiába, lehet hogy az arany eltűnt és itt van európában de azt maximum valami speckó felbérelt zsoldos csapat hozta el nem NATO tagország katonája kicsit szánalmas ez az oldal


Ezeket az oldalakat tudom javasolni:

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint egy taposóakna székláb magasítónak.
2014. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a belinkelt oldalakat
2014. júl. 2. 20:59
 5/6 anonim válasza:

Ha még mindig érdekel a válasz a hidfő egy nagyon érdekes oldal. Nemrég találtam rá és visszamenőleg elolvastam a főbb hireket. Ügyesen jelzik előre az eseményeket és a rálátásuk a valódi eseményekre kiváló.


A hidfő a VALÓDI eseményeket figyeli, nem a hivatalos média hireire reagál mint a fenti hozzászóló által propagált oldalak.

(Természetesen nem hihetsz olyannak aki egy másodperc alatt alkot vélemény valakiről, valamiről.)


Ha tudni akarod melyik konfliktus miről szól és ha tudni akarod melyik esemény mihez vezethet, illetve ha valamelyest előre akarod látni a leendő háborúkat akkor többek mellett erősen ajánlom a hidfőt is információszerzésre.


Emlékezz, hogy 2 évvel ezelőtt Ukrajnában "béke" volt, mára szélsőjobboldali csoportok, gazdag oligarhák, és nyugati zsoldosok uralkodnak. Több száz rendőr és civil halt meg a hatalomváltás kezdeti szakaszában és azóta is hullanak az emberek. MIÉRT? Mert a kormányzat nyugat helyett kelet felé kezdett húzni.

Pont mint nálunk.


És: Nem kioktatásként mondom mert biztosan te is tudod, de nem mások véleményét kell magunkévá tennünk, hanem saját véleményt kell alkotnunk.

Legközelebb tedd azt amit én! Bármely oldalon keress rá a régebbi hirekre és megtudod mennyire megbizható egy hirforrás.

2015. márc. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semennyire,spekulatív hírportál és persze oroszok támogatják pénzzel nemhiába hídfő.ru a címe
2016. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!