Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki belinkelné nekem azt...

Valaki belinkelné nekem azt az oldalt ahol megtudom nézni Magyarország teljes fegyverzetét pl, Gépkocsi, Tank, Helikopter stb? Nem találom sehol

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

wikipédia ? komolyan ? '-.- nem létezik olyan oldal ahol ez nyomon követhető.....

4 éve folyamatosan feljegyzem a honvédség álltal közölt képekről melyik járműnek mi a rendszám / oldal / lajstrom száma, az eredmény megdöbbentő......

Nyomon követhetetlen vannak olyan tankok amin egyszerre 2 oldalszám szerepel pl 116-125 egyszerre egy T72-en [link]

vagy ez [link]

[link]


olyan hihetetlen dolgokra leletem ennek kapcsán hogy nem merem leírni mert kopogtat a TEK kémkedés miatt holott ezek teljesen publikus információk nem kémkedés


btr-80 / btr-80/A-ból közel 100 darab van közünk sincs a 600-hoz műholdképek szerint Hajdúhadházán van az 5.BLD raktára ott van többszáz btr-80 ezekből vesznek el és adják oda más alakulatnak ha éppen kell szóval kint rohadnak kérdéses ebből mennyi működik de már kb 1-2 éve ugyan az kb 80 különböző lajstromszám olvasható a használt btr-en persze néha néha fel-fel tűnik egy-egy új szám de nem sok.......

2014. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"közel 100 darab van közünk sincs a 600-hoz "


Igen barátom, és természetesen a te információgyüjtésed teljesen hiteles, hiszen az hogy végig követed a honvédség oldalát és fényképeket nézegetsz ott minden rajtavan! Teljesen hiteles forrás vagy! Hitelesebb mint a wiki!


Hihetetlen... :)


Nem tudom a 600hoz mennyi közünk van, viszont HHK-sként volt szerencsém a konzervált BTR-eket megtekinteni. Habár ahol mi voltunk Műszaki vizsgán, ott olyan 100 BTR lehetett a raktárban. Ezeket a gépeket ellenőrzik. Rendszeresen, hogy ha szükség lesz rájuk akkor müködjenek. Amelyiket nekünk kellett megművelni annak alig néhány elektronikus problémája volt. Ja és mind üzemképes.


Szóval nem, nem csak 100 BTR-ünk van, és a többi sem ócskavas.

Na persze pontos számot nemfog mondani egy civil sem. A wikipédiát lehet viszonylag hiteles forrásnak tekinteni.


Ha bővebb információt szeretnél, írj E-mailt a honvédségnek. Szivesen válaszolnak.

2014. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szívesen válaszolnak :D ez jó vicc volt engem és a többi érdeklődőt is elhajtották ( lhsn , htka szerkesztők stb a legrangosabb haditechnikai oldalak szerkesztőit )


Ahogy írtam látom én műhold képen mennyi van de hogy a gyakorlatokon állandóan az a 100 van kint az tény, és ha már annyira bent vagy a rendszerben mivel magyarázod ezt a folyamatos átszámozásokat ? + mitől függ hogy egy btr-nek toronyszáma van vagy a hátulján van szám ? pl a tornyán 251 a másik hátulján mondjuk H99-33 ez mitől függ ?

2014. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudomisén? :) Elsőéves voltam idén, ilyeneket még nem tanultunk. Az alapkiképzésen csak az alapokat tanitják meg, a 2. félévben pedig inkább elméleti oktatás folyik és nem erről. De úgy általában sem hiszem hogy ilyet mindenki tudna. Sejtésem van, de hülyeséget nem akarok mondani.

Valószinüleg 1-2 éven belül tudnék választ adni a kérdésedre miután megtörtént a specializálódás.


Egyébként meg:

"szívesen válaszolnak :D ez jó vicc volt engem és a többi érdeklődőt is elhajtották"


Mikor én jelentkeztem akkor kb 4-5 elég hülye kérdést tettem fel és mindenre válaszoltak készségesen. Amire nem arra pedig azt mondták h toborzóiroda. (Habár nem mentem toborzóba mert minek ha egyetemre megyek). Szóval ez így teljesen nem igaz.

2014. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a helyi toborzó irodában állandó vendég vagyok nagyon sokszor jártam oda, nagyon baráti hangulat van a helyi tobban mert csak 2-en vannak itt amikor ott kérdeztem ilyeneket akkor nem válaszoltak rá mondván titkosított pedig a törzszászlós egyik legjobb ismerősöm de még ő sem válaszolhatott a fegyverműszerészeti iskolában ilyeneket meg nem tanítanak nekünk :D ( de gyébként még itt sem válaszol a Tápiószecsői laktanya volt ezredese ( pedig ez fegyverzetellátó laktanya a mai napig )
2014. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]


A link Magyarországé, de oldalt az összes országé ott van.

2014. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salamon Bálint ***** válasza:

A kérdező általi vizsgálati szempont nem újkeletű és nem is hülyeség. Az amerikaiak a 2vh alatt próbálták megszámolni, vajon a németeknek hány harckocsijuk van. Ehhez alkottak egy matematikai módszert:

[link]

2014. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!