Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Magyarország háborúba...

Ha Magyarország háborúba keveredne egy szomszédos országgal, ti harcolnátok Magyarországért vagy megpróbálnátok kibújni ez alól?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék senkit se megsérteni, de nem sokat jelent számomra ez az ország, így az életemet sem adnám érte. Persze itt születtem, itt nőttem fel, de nemzettudatom egyáltalán nincs hiszen tudom magamról, hogy szlovák-ruszin-német felmenőim vannak. Na de sok beszédnek sok az alja, egyszerűen csak kíváncsi vagyok ti hogy vélekedtek a dologról így 2014 derekán. :)
2014. júl. 19. 01:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
37%

dehogy védeném h*ly lennék még véletlenül lelőnek vagy ki tudja...akár még meg is hallhatnék

Ha háborúzni akarnának akkor menjenek verekedni egymással akik kitalálták

2014. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
72%
Nem is kell, hogy legyen nemzettudatod. Ha nincs aki védje a hazát, az ellenség elmegy a TE lakásodra is és feldúlja azt. A szeretteidet ölhetik meg!
2014. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
69%

húznék el az országból amilyen gyorsan csak lehet

nem lövetem le magam olyanért, aminek semmi értelme


nézd csak a német katonákat a 2. világháborúban, amíg megy a háború ők a nemzeti hősök akik megmentik Németországot a bolsevik blablablabla tól...


ma meg mi van? saját országuk kriminalizálja őket, nyugati filmiparból más se ömlik, hogy az utolsó utáni kis közlegény is tehet arról amit fent kitaláltak, mocsoknémetek, királyamcsik, szegényzsidók


én ezért nem vagyok hajlandó lelövetni magam, hogy az unokám azt hallja mindenhonnan 70 év múlva, hogy a nagyapja mekkora mocsok volt

2014. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
51%
Én sem szívesen halnék meg ezért az országért..Sajnálom, de ez van. Nem érdemes meghalni ezért.
2014. júl. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
58%

A kérdés nem az volt hogy meghalnál-e, hanem hogy harcolnál-e, lényeges különbség.


Na mindegy, talán egyszer eljut ez az ország oda, hogy nem csak az olvasás, de az értelmezés is menni fog. Akkor talán ilyen kérdés sem merül fel.

2014. júl. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
100%
Én már azon is elgondolkodtam, hogy brahiból jelentkezem a meghírdetett tartalékos képzésbe. Bár szerintem gerincsérvvel kipenderítenének. Lőni viszont átlag felett tudok és a mocskot is bírom.
2014. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ.


Ha lenne értelme és esély a győzelemre, akkor mint vállalkozó anyagilag támogatnám a hadsereget.

2014. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 progizo ***** válasza:
68%

Petőfi sorai pont ideillenek:

"Sehonnai bitang ember,

Ki most ha kell, halni nem mer.

Kinek drágább rongy élete,

Mint a haza becsülete."


Pedig ő sem teljesen magyar származású volt, de a nemzettudata mégis magyar.

Apropó, a szomszéd országok ifjai is ilyen puhányok, mint a kérdező és társai? Akkor milyen háború lesz itt?

2014. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
68%
Termeszeti katasztrofa eseten mennek szivesen meg ha veszelyes is, de hulye politikusok hulye jatekaba nem megyek bele. Persze nem ok lesznek a fronton, hanem valami vedett bunkerben.Na persze! Oket lonem seggbe, nem a masik oldalon allo szerencsetlen apat, egy anya gyermeket vagy egy szereto ferjet.
2014. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
83%
8: oke, elso sorba tegyuk mindket orszagban a politikusokat, akik idaig juttattak a ket orszagot. Lojjek sz...rra egymast, utana mi, atlag emberek uljunk ossze es a tabortuznel sussunk egyutt szalonnat.
2014. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!