Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit tennétek helyzetünkben...

Mit tennétek helyzetünkben (kérdés csak felnőtteknek)?

Figyelt kérdés
sokat lehet nem hallotatok ukrajnáról és a mostani helyzetről.sorozás van a hadseregbe. nem infó hogy viszik azokatakiknek a behívó jött és elment a komiszióra. volt olyan , hogy valaki aki csak egyetemen tanult és elvitték ugy ahogy van, hogy hová már tíznapja nemtudni.ha behivnak, mit tegyek,? az ATO nemakarok amugy is sosem volt fegyver a kezemben. nem ijedtem meg annyira, hogy most szökjek meg ijesmi. de már az egésségem miatt nem szolgáltam, most meg behívó van nagyon sokaknak, akik ugy mint én nem nagyon egészséges. és el is vitték a háboruba. a reformot sosem támogaattam. deellene sem voltam.csak sokaknak szolltam, hogy rosszabb lesz. és itt van a nagy drágulás és a munkanélküliség meg a fizetés csökkentés. f 31 vagyok elado vagyok kijevben amugy karpataljai magyar. kijevben élek már tíz éve. néha arra gondolok ,hogy önként megyek harcolni. de azt érzem sosem bántanék embert...

2014. aug. 3. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbik próbál segíteni, de egymagában gyenge. Az a baj, hogy rajtuk kívül más párt nem foglalkozik ezzel.
2014. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Behívó elől Magyarországra menekülnék. Nem lennék hajlandó ontani a véremet idegen érdekekért, csak a saját nemzetemért.
2014. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Ha az volna a kérdés, hogy Magyarország az Eu-hoz tartozzon, vagy Oroszországhoz, nem kérdés, hogy az előbbit választanám.

Ha ezt a választásomat fegyverrel kellene megerősítenem, valószínű megtenném.


Nektek azért kicsit más(mármint az Ukránoknak), mert ők inkább tartoznak az orosz érdekszférába, mint Európához.


neked, mint kárpátaljai magyarnak nyilván van lehetőséged ide jönni, és belépni az EU-ba (jogilag is).


Ha ez nem opció, akkor viszont azt kell tenned, ami a hazád (az ország, ahol élsz és élni akarsz!) számára a legjobb.


Te is akkor fogsz jobban boldogulni.

2014. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem, mit szerettél volna kérdezni. Óh, látom már. Mit csinálj, ha jön a behívó.

Szerintem ne menj harcolni, sem meghalni, sem gyilkossá válni nem muszáj, ha van más lehetőség. Ti ott Kijevben tényleg csak azt látjátok, olvassátok, amit a hivatalos ukrán média megenged? Mert én biztos vagyok benne, hogy az oroszbarát lapok is túloznak kicsit, de azért amit az ukrán állít, arra sem vennék mérget. Ami pedig van keleten, borzasztó!

2014. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Oroszországba menekülnék, vagy beállnék a Donbassi hadseregbe
2014. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!