Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő, ha kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha kizárólag felnőtteknek szóló hotelbe megyek nyaralni?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk az ismerősökkel, hogy ki merre megy a nyáron, itt került elő,hogy hova is utaznék. A lányok többsége kapásból támadóan lépett fel, hogy biztos az egész vakációm a szexről fog szólni (ha így is lenne, az sem tartozna rájuk), mire közöltem, hogy én pusztán nyugodt, gyerekmentes helyes akarok pihenni. Egy óvodával szemben lakunk, egész évben üvöltenek, amúgy sem vagyok egy gyerekcentrikus ember. Teljes döbbenettel néztek rám, hogy ez micsoda bunkóság, a gyerekeket csak szeretni lehet. Nekem persze az ő véleményüket tiszteletben kell tartanom, de mikor felhoztam, hogy sem a visítozás, sem a medencébe, tengerbe ugrálás, futkosás nem hiányzik, arra az a válasz, hogy ez az élet része. Egyesek életéé,egy bizonyos idő után.

Mi a véleményetek?



2014. júl. 14. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő. Szuverén jogod. De nekik is saját véleményt alkotni.
2014. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Felnőtteknek szóló hotel? Ilyen is van???? írj privit légyszíves!
2014. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, hanem megértem.


Pedig én kimondottan olyan helyeken szeretek nyaralni, ahol önfeledt pucér gyermekek élvezik a nyarat.

2014. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te nem vagy pedomaci úgy látom xd
2014. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi elítélendő nincs benne.

De óvodával sem kéne szemben laknod, hogy a nyaralásodat gyerekvisongástól és pancsolástól mentesen akard eltölteni. Ez egy igény. Ettől még szeretheted a gyerekeket, nem értem miért néznek hülyének.

Nekem is vannak napok amikor egy boltban visongó gyerek simán ki tud akasztani.

2014. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!