Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, mindenki az ellensé...

Úgy érzem, mindenki az ellenségem. A dolog egyáltalán nem reális, mégis így érzem. Mit lehet ez ellen tenni? Orvosi eset? Vagy még nem?

Figyelt kérdés
Mindig magamnak való gyerek voltam, de kínzott a magány. Viszont ha valaki a közelembe jött, az volt az első gondolatom, hogy "jaj ne már". Ez így eléggé ellentétes, és nem is volt tudatos mostanáig. Csak nem rég fedeztem fel magamon, de régóta van így. Hogy érjem el, hogy ne érezzek minden ismeretlent rögtön ellenségnek?
2012. aug. 6. 20:51
 1/1 Mr23 ***** válasza:
Hát... nézd sztem a legegyszerűbb ha erőt veszel magadon és akár mennyire is "jaj ne már" lenyeled a békát beszélgetsz velük, megpróbálsz kedves lenni, és kedves dolgokra gondolni. Talán ez egy kicsit olyan "nesze baz+" megoldás, de asszem tudom mire gondolsz, és az akarat erő sokat segít... és idővel hidd el könnyebb lesz ;)
2012. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!