Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A kozel keleti haboruknak...

A kozel keleti haboruknak milyen negativ kovetkezmenyei vannak Europara nezve?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Semmi. Csak az olaj. Azon kívül: égvilágon semmi.
2014. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
A sok menekült például.
2014. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
új bábokat kell kiképezni, ez nem lesz könnyű.
2014. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nemsok, ha mégis, európa nagyhatalmainak és az USA-nak egy szavába kerülne hogy "kényszeritett béke" legyen a közel keleten...
2014. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Idejön egy halom menekült, nem épp a tanult fajtából, aztán kialakul a saját kis társadalmuk ahova fehér ember nem meri betenni a lábát.
2014. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint azon kívül, hogy a gyerekeknek azt tanítják, hogy Európa az ellenség, ami el kell pusztítani (gondolom Amerikába drága a repülőjegy)?

(És ezt nem én találtam ki, a propagandavideójukban van benne.)

2014. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jobban tudom. nevű felhasználónál a pont.
2014. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 wapo ***** válasza:

Európára, a földrészre nézve--Semmi.

Az európai országokra nézve--Alig valami, egy kis menekült probléma.

Az európai cégeket nézve-- sokan még profitálnak is a dologból.:) Mások piacokat vesztenek.

Az európai átlagember szempontjából-- Nő az olaj ára, drágul minden e miatt. Itt a sok menekült akit el kell tartani.Hadi kiadások amit az adódból finanszíroznak. Nem a miniszter úr fia,lánya megy háborúzni hanem a Szabó úr, Kovács bácsi, Rózsika nénié. Ha uram bocsá a közel keletre utaznál ott minden leszel csak kedves vendég nem.

Nő a terrorveszély. Ezáltal a hatalom paranoiája, ami kihat a tisztességes emberekre. Többek között csorbul a szólás, gyülekezés, az utazás szabadsága. Mindenkit megfigyelhetnek, lehallgathatnak "terrorgyanús" címszóval. A repülőtereken csomagodat ,téged vizsgálgatnak, e miatt órákat kell várni. Stb.

2014. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!