Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Új politika rendszer? (többi...

Új politika rendszer? (többi lent)

Figyelt kérdés

Milene ha megnyeném a válsztásokat és egy olyan deodiktatórikus rendszert vezetnékbe?

(A deodiktatórrikus rendszer olyan hogy van egy ember aki mindent irányít de bármikor le válthatják demokratikusan és a jó demokratikus dolgok lenének benne de ami jó a diktatúráb az is benne lenne)

Nektek mi a véleményetek



2014. aug. 28. 12:27
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Garantáltan 2 hetenként javasolná valaki a leváltását.

Egyszerűen nem tudna úgy kormányozni, hogy az mindenkinek jó legyen, emiatt a többség mindig elégedetlen lenne a munkájával.

Képtelenség lenne egy ilyen rendszert fenntartani.

2014. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Palibácsi?
2014. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
B..szod...előbb írni tanulj meg.
2014. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én jobban tudom.

Már olvastam a legtöbb helyen a kommented és azt hittem hogy valamivel talán értelmeseb vagy.

De látom te is csak azt tudod hogy sérteges mást.

Bocsánat ha rosszul írtam valamit.

De akkor máskor ne rögtön a azzal kezd hogy rögtön fikázod az embert.

És még valami csak hogy örüljél mond meg hogy holírtam el.

2014. aug. 28. 14:27
 5/10 A kérdező kommentje:
És ki javítom.
2014. aug. 28. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Vaze, nagyon reménytelen a helyzetetek nektek, akiknek annyi érzékük sincs a helyesíráshoz, hogy meg kell mondani, hol rontotta el...

Szokj hozzá, ha ilyen színvonalon nyomod a szöveget, nem vagy komolyan vehető. Ne is próbálkozz.

2014. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos nem ilyen a színvonalom.

Például azért sem kezdek most semmi trágárságot írni

mert az csak az idióták és a gyenge értelműk szokták.

Az meg szerintem nem olyan baj ha rosszul írok valamit.

2014. aug. 28. 14:41
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja és mire céloztál?

Talán arra hogy etnikai kissebbség vagyok?

Mert nem :D.

2014. aug. 28. 14:43
 9/10 anonim válasza:

Megnyerem a választást, aztán ezt meg azt vezetem be. Mert ez nem éppen ennyire egyszerű.

Amúgy ha a véleményemre vagy kíváncsi, akkor az a megfelelő politikai rendszer, ahol egyértelműen szét van választva a 3 hatalmi ág, és teljesen kizárja a diktatórikus rendszer kiépítését. Főleg a német és az amerikai alkotmányt tudnám kiemelni. Bár itthon manapság a hihetetlenül demokratikus orosz rendszer az etalon....

2014. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott az etnikai hovatartozásod, csupán azokról beszéltem, akiknek (ilyen-olyan oknál fogva) nincs érzékük a helyesíráshoz. De az szép volt, hogy nem kezdtél el leordítani.
2014. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!