Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A hivatásos és a szerződéses...

A hivatásos és a szerződéses katonáknak mi lehet a véleményük a tartalékosokról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nem tudom, de mint tartalékos szívesen elmondom, mire tartjuk mi magyar emberek a hivatásos és szerződéses katonákat :)))
2014. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de mint tartalékos szívesen elmondom, mire tartjuk mi magyar emberek a hivatásos és szerződéses katonákat :)))"


Senkit nem érdekel hogy te kit mire tartasz. A vélemény egy kérdéshez ahol nem ezt kérdezték tudod olyan mint az ánuszrózsa...



A kérdésre válaszolva pedig:

Nem nagyon foglalkozunk velük. (Én másodéves Honvédtisztjelölt vagyok egyébként) Mikor én voltam alapkiképzésen is voltak ÖMT-sek, de nem nagyon érdekeltek. Főként egyenruhás civilként tekintettünk rájuk mert azok is.

Nem nézi le őket egyetlen katona sem, hiszen önkéntesen bevonultak hogy ha kell ők is szolgáljanak. De nem is egyenrangúak azokkal akik évekig képzik illetve hivatás szerűen foglalkoznak ezzel.

2014. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 30. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Htj. vagyok, és tényleg senkit nem érdekel, hogy ÖMT-e egy katona, vagy sem. Én is önkéntesen vonultam be, csak én tovább vagyok abban a fazékban, amit az ördög a f.xávval keverget, mint a tartalékosok.


Ha meg megvan a véleményed kedves első, akkor add be az A4-est, senkinek nem kell olyan katona, aki lenézni a bajtársaid!

2014. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Szerintem nem biztos, hogy rossz indulatból vagy lenézésből írta az első. Lehet hogy csak hülyéskedett. Mindenesetre tényleg nem kéne ilyeneket irkálni.

2014. aug. 30. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!