Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minek jobb jelentkezni önkénte...

Minek jobb jelentkezni önkéntesnek vagy szerződéses katonának?

Figyelt kérdés
Előnyök,hátrányok?

2014. szept. 7. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

ÖMT-nek kb semmi értelme... Az öregek azért mennek hogy a nyugdijról lemenjek a nagy adó, a fiatalok meg azért hogy hogy 28 nap alatt elmenjenek egy kiképzésre ahol kb semmit nem tanulnak meg csak felületesen, aztán meg mutogathassák Facebookon a képeket hogy az AK-63d-vel pózolnak egyenruhában..

Mert akárki akármit mond 28 nap alatt neml ehet olyan szintre jutni sem fizikailag, sem mentálisan hogy az ember azt mondhassa magáról hogy na én most már katona vagyok! Még 3,5 hónap is kevés ehhez...


Szerződésesnek meg havi 100.000ft-ért nem éri meg elmenni szerintem. Ha nagyon érdekel a dolog, és nincs más meló számodra akkor oké. Nem hülyeség. De a hátránya hogy szerződésesként abból a fizetésből normálisan megélni nem lehet.

2014. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!