Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért kötelező része a katonai...

Miért kötelező része a katonai kiképzésnek a megalázás?

Figyelt kérdés
Tudom én hogy kedves kiképzőnek ettől hízik a mája hogy na most én vagyok valaki.De ha jobban belegondolunk akkor ez csak gyűlöletet nem tiszteletet szít.Nem beszélve arról hogy agyon gyötrik a katonát lefogyasszák a kiképzés alatt (nem tudnak megfelelően táplálkozni)akkor beteg sovány katonákkal mit akarnak? Szerintem olyan katonaságot kellene létrehozni ahol a csapatszellem nem a szivatáson, gyülöleten alapszik hanem a tiszteleten. A katonáknak Sportolniuk kellene és nem ilyen hülye futás, mag békaügetés baromságok hanem igazi sportok pl: testépítés, küzdősportok, kettlebell.Na meg persze biztosítani számukra a izom-erő-állóképességhez szükséges kalóriát.

2014. szept. 11. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azert azt se felejtsetek el, hogy a katonak is emberek,nem gepek legyenek barmelyik kulonleges alakulat tagjai.
2014. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

# 11:

És pontosan ezért kell őket emberből gyilkológéppé alakítani.

2014. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Így van, emberekből engedelmes kutyák lesznek. Akit nem tudnak betörni az nem kell nekik, annak nem adnak fegyvert, aki önállóan gondolkodik, nem hódol be az nem jó katona. Lehet jó ember, jó harcos, de jó katona az nem.
2014. szept. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szólni kellene a kérdezőnek hogy ha a valóságban lelőnek akkor nem elég 2 klikk az egér bal gombján hogy feltámadj.
2014. szept. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Salamon Bálint ***** válasza:

A kérdező sajnos még nem látott kiképzést. valamint nincs tisztában a hadsereg és azon belül az egyes harcos feladatával.


1. A kiképzés nem csak fokozott fizikai, hanem pszichológiai terhelést is kell jelentsen, különben a katona az első komoly harcban összeomolhat. Ennek egyik eszköze az általad "megalázás"-nak nevezett dolog, jobb szeretem a megtörést.

2. A fizikai felkészítésnek része a közelharc, de semmiképp a testépítés. Kitartó és erős katonákra van szükség, nem kirakatemberekre.

2014. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akit be lehet törni, az egy gyenge, gyáva kutya, szar ember, katonának való. A harcost meg ne keverd össze egy kutyával, egy harcos olyan mint egy hím oroszlán, ezer kutyát is széttép ha akarja.
2014. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jó olvasgatni az egyes emberek által írt blőd baromságokat, így 3 év szolgálati viszony után.
2014. szept. 15. 11:56
 18/18 anonim ***** válasza:
PLOT TWIST
2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!