Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit kell tudnia az újonc...

Mit kell tudnia az újonc pilótának ahhoz, hogy F-22-esre kerülhessen és ne hagyományosabb típusra (F-15 / F-16)?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnétek a "dehát Magyarországon nincsenek a felsorolt gépek" szöveggel, megnyugtatnálak titeket, hogy kettős, amerikai-magyar állampolgárságuként egyetem után megengedhetem magamnak, hogy az USAF-hoz csatlakozzak.
2014. szept. 25. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
xD
2014. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
?
2014. szept. 25. 19:44
 3/12 A kérdező kommentje:

Direkt kötsz bele az állampolgárságba ?


Az amerikai állampolgárságot az USA-ban születéssel szereztem meg, a magyar állampolgárságot meg a szüleim révén. A szüleim csak 3 évig dolgoztak ott (és az idő alatt születtem), azután hazajöttek.

2014. szept. 25. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értek néhány embert aki itt kérdez... Úgy gondolják, hogy az itteni válaszolók mindent tudnak, mindenről? Mégis erre a kérdésre a választ honnan kéne tudnia itt bárkinek is?!

Egyébként kicsi az esélye, hogy átmész az alkalmasságin. Nem feltétlen elég, hogy tökéletes kondiban vagy, tökéletes a látásod, stb, még a magasságkorlátozásnak és hasonlóknak is meg kell felelned. Emellett egy egy-két generációra visszanyúló amerikait szívesebben felvesznek, mint téged.

2014. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Először az USAF honlapján néztem körbe, de ott nem tettek különbséget F-15-ös és F-22-es pilóta között, mindkét típusnál "ugyanazok" voltak a követelményei. Aztán írtam emailt a toborzó irodának, de egy hét alatt nem sikerült választ írniuk.


Utána a google-el próbáltam választ találni, ott sem találtam használható dolgot, így legvégül maradt ez az oldal. Azért maradt ez, mert gondoltam (és gondolom), hogy van itt olyan, aki a szolnoki repülőtiszti főiskola hallgatója. Tudom, hogy az illető, aki odajár, az itthon fog szolgálni, de mivel repülős ill. jó oktatói lehetnek, ezért használható az ilyen kérdésnél.

2014. szept. 25. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy nevetséges, mert először juss már el oda, h vezettél F-16-ot aztán kezdj el ilyenekbe gondolkodni.

Vagy legalább juss be, valszeg majd ott minden kérdésre választ kapsz...

Egyébként meg valszeg nagy különbség nincs, annyi, h melyik alakukathoz kerülsz.

Egyiknél ez, másiknál az van rendszeresítve.

Gondolom az F-22 jobb, így az az eliteké, akik gondolom nem a semmire kerültek oda, hanem levezettek pár órát F-16-n meg már bizonyítottak.

2014. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg inkább itt. Sokkal több amerikai látogatja azt az oldalt, mint ezt:

[link]

2014. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A google mindig a yahoo-t hozta és ott jutottam a semmire.
2014. szept. 25. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom negatív vagyok, meg minden... de aki itt érdeklődik ilyen dolgokból, abból tuti nem lesz USAF pilóta :D
2014. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak végső esetben süllyedek le a gyakorira :D Itt előbb összefutok valami ZMNE (NKE-HHK) vagy SZRFK hallgatóval mint a HTKA-n.
2014. szept. 25. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!