Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft - Tudnátok nekem...

Airsoft - Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokat hallottam az Airsoftról (magáról a játékról, és a fegyverekről is). Sok haverom rendszeresen űzi is ezt a sportot. Addig-addig dícsérték ezt az egész airsoftozást, hogy úgy döntöttem én is belekezdek :)

Érdekelnek a fegyverek, tudom is róluk amit egy átlag embernek tudni kell (lehet, még többet is). Az airsoft fegyvereknek is utánaolvasgattam, és úgy döntöttem: nekem is kell egy! Eleinte célbalövésre használnám, nem hiszem, hogy komolyan nekiállnák MÉG airsoftozni. Egy pisztolyt szeretnék, (Lehetőleg AEP pisztolyt. Annyit mondtak: Ez jó, mert ez elektromos!) kipróbálni, hogy egyáltalán hogy is működik ez az egész.

Kérdésem lenne:

-Milyen kategóriájú pisztolyt? (rugós, elektromos, gázos)

-Milyen tipúsú pisztolyt?

-Honnan vegyem/rendeljem?

-Mennyibe kerül egy ilyen?

-Hogy működik?

-Milyen tárat vegyek? És ez mennyibe fog kerülni?


Egyenlőre ennyi, ha eszembe jut valami, leírom :)


Kérlek segítsetek, mert kezd égetővé válni a kérdés!



2014. aug. 1. 21:20
 1/1 Jakus Tamás ***** válasza:

Helló. Nos ha csak otthoni célba lövésre akarod használni akkor gázos NBB azaz nem szánhátrasiklásos műanyag szánú de fém belsejű fegyvert javaslok.

hogy mennyibe kerül? 10-15 ezer körül de ha komolyan gondolod a vásárlást írj levelet és adok egy elérhetőséget.

A működése annyiban tér el az eletromostól és a rugóstól hogy a gáznak egy része ami kilövi a BBt visszairányul a fegyverre ezáltal felhúzva a kakast és betölti a következő BB-t

Tárat alapból kapnod kell legalább 1-et

ha + tárat akarsz venni a bevált módszer hogy magaddal viszed a fegyvert és megmondod az üzletben hogy ehhez a típushoz és márkához keresel tárat. mert előfordul hogy azonos típusú de nem azonos márkájú ( vagy fordítva ) nem kompatibilis a fegyverrel.

2014. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!