Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Anglia komolyan bombázza Irakot?

Anglia komolyan bombázza Irakot?

Figyelt kérdés

Olvastam indexen + face-en is láttam.

Most komolyan még egy világháborút akarnának?



2014. szept. 27. 04:21
1 2
 1/15 szántóvető ***** válasza:
51%

igen.az angol törvényhozás megszavazta,a bombázókat elindítják a hadműveleti zónához közel eső támaszpontokra.és komolyan fognak bombázni,éles fegyvereket vetnek be,nemcsak betöntömböket ill. robbanófej nélküli rakétákat fognak kioldani.

azt nem tudom hogy akarnak-e világháborút,javaslom várjunk és figyeljük a fejleményeket (+a face-t )

2014. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

De nem csak az angolok. A légicsapások vezetője az USA, de repülőket ajánlott fel Franciaország, Anglia és Dánia is.


Viszont azt nem értem, hogy ha valahol a világban robban egy bomba miért kell egyből világháborút vizionálni. Millió egy háború volt már 45 óta. Mégse lett egyikből se világháború.

2014. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Ebből lesz.
2014. szept. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg? Kik az ISIS nagyhatalmi szövetségesei? Soroljátok!
2014. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

"Kik az ISIS nagyhatalmi szövetségesei?"


Legnagyobb az Usa.

2014. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Salamon Bálint ***** válasza:
NEM. Elvi döntés született csak, hogy amennyiben szükséges, akkor légicsapást mérnek az IS-re. De ahhoz is parlamenti felhatalmazést kérnek majd.
2014. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Talán azt az apróságot nem kéne kifelejteni hogy nem Irakot bombázzák hanem az ISIS "csapatait" Irakban (amik ellen mellesleg az iraki hadsereg is harcol)
2014. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szántóvető ***** válasza:
7-esnek igaza van.
2014. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha pl iraknak lenne atombombája amit lehet használni sem akart ezek az "okosok" meg rakétákkal lövöldöznek és eltalálnak egy olyan raktárat ahol van atombomba akkor lesz egy 6x durvább nagasaki. Gratulálok nekik pont ez hiányzik. Irakiak vergődhetnének egyedül eddig sem zavart senkit
2014. szept. 27. 13:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Az atombomba nem olyan, hogy csak meg kell gyújtani egy kanócot okoska :)
2014. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!