Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy ilyen háborúnak milyen...

Egy ilyen háborúnak milyen következményei lennének?

Figyelt kérdés

Magyarország-Lengyelország-Horvátország Vs. Szlovákia-Ukrajna-Szerbia-Románia.

Első formáció lenne az agresszor,2014ben játszódik és nem feltétlenül csak ezek az országok harcolnak,ha úgy gondoljátok mások beavatkozása is lehetséges. Csak írjátok le mi lenne szerintetek.



2014. okt. 15. 04:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen háború nem lesz. Atlantista vezetésű, többnyire EU és NATO tagokról beszélünk. Teljesen valószínűtlen hogy Európában bármelyik ország is megtámadná a másikat. Egyébként hasonló haderővel rendelkeznek.
2014. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Játszátok le valamilyen társasjátékkal!
2014. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
És vajon milyen következményei lennének a hülyeség kontra értelem összecsapásnak? Vagy ez már valóságos lázálom? Végképp reménytelen, hogy a hülyeségre hasson valaki/valami?
2014. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ja, mennyé játszá Civilization 5-öt.
2014. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előnyös következményei.
2014. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat amelyek közül kb. Az összes hülyeség volt.

Nem kérdeztem se azt hogy ez hülyeség e,se azt,hogy megtörténik e. Azt kérdeztem mi lenne ha... ebben benne van,hogy megtörténik. Olyan verzió nincs,hogy nem történik meg,se olyan,hogy hülyeség ezért hagyva van.

Azért ha valaki még tud értelmes választ adni az írja meg.

2014. okt. 15. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszaállnának 1920 előtti határai ezeknek az országoknak.
2014. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban attól függ, hogy végződik az orosz ukrán konfliktus. Ha az oroszok függésbe hoznák Ukrajnát nyilván ők is beszállnának és ellenük nem lenne esélyünk, EU segítségre nem számíthatnánk (más se kap).

Ha Ukrajna két részre szakad, vagy legyengül akkor nem lesz nagy ellenfél, hamar összeomlik a háborús stressz és hadianyaggyártás miatt. A másik komoly ellenfél Románia, tetszik nem tetszik jóval stabilabb jobban kiépített gazdaságuk van mint nekünk, viszont ezt valamelyest kompenzálhatnák az esetleges székely partizánok. A mi területünkön nincs nagyobb román népesség (régen volt egy csomó vendégmunkás, de már nincs belőlük sok, és nem maradnának itt a háború esetén).

A Szlovákok rendesen utálnak minket (állítólag), de nem olyan erősek mint a románok és az ő területükön is van jelentős magyar népesség. Végül a szerbek, úgy tudom most nekik is van egy belső konfliktusuk, de attól még veszélyesek. Lengyelország jó, hogy mellettünk van mert rendes az élelmiszeriparuk, a túloldalon ez Ukrajna érdeme.

A kereskedelmet, mi nyugat Európával, ők a FAK-al fojtanák. Esélyünk az van (már ha nem jönnek az Oroszok), de mindenképpen rendesen eladósodnánk, jobban mint most, szinte lehetetlen lenne utána talpra állni.

2014. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yepp1999 válasza:

“Azt nem tudom, hogy a Harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel.”

/Albert Einstein/

2014. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!