Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a NATO-nak a haditengerésze...

Ha a NATO-nak a haditengerészeti részén szeretnék majd dolgozni mint katona akkor katonai logisztikusnak menjek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és katonatiszt szeretnék lenni,mivel Magyarországon nincsen haditengerészet ezért csak külföldön tudok csak elhelyezkedni ilyen téren.A kérdésem az lenne e elég az ha a NKE-n elvégzem a katonai logisztikai szakot?Onnan persze továbbképzésre járni de az egy másik téma.Köszön az értelmes válaszokat!

2014. nov. 3. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik országnál?uk usa?
2014. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
UK.
2014. nov. 3. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Többet nem tudsz tenni egyelőre. Az angolra állj rá nagyon.
2014. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marine-ok közé(us)sokkal hamarabb és egyszerübben fölvesznek.Én is így akarok cselekedni mint te és annyi idős is vagyok mint te ha gondolod írj
2014. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak a francia, spanyol idegenlégióba mehetsz magyarállampolgárként. Más ország hadseregében csak ottani állampolgárként lehetsz.
2014. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is igazán az angol hadseregbe vonulnék hanem inkább a NATO-ba amibe vonulhatok magyar katona ként mert mi is benne vagyunk az NATO-ban.Egyébként ,hogy lehet megszerezni az angol állampolgárságot?Bocsi ha hülye kérdés.
2014. nov. 3. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az amerikairól tudok valamenyit. Ott úgy van hogy elöszőr kimész dolgozniés ott elvagy pár évig ilyen vizumokkal aztán kapsz zöldkártyát(aminek a megszerzése nehéz) és onnan nemtudom menyi év mire megkapod. De ez igen bonyolult folyamat. Szerintem úgy dolgozhatsz a NATONAK de szerintem csak a Magyarországi érdekeltségeiknél. De inkább nézz utána mert énsem tudom 100-ra
2014. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!