Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvdség (felvételi után. )?

Honvdség (felvételi után. )?

Figyelt kérdés
Átmentem a felvételin,eü-n,fizikain aztán toborzóba azt mondták hogy 1 hónap mire átfut az eredmény oda,és hogy idén már nem indul kiképzés. valaki nem tudja mégis mire számitsak hány hónapot kell várni?köszönöm

2014. nov. 4. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali. Válasszal nemtudok szolgálni, de megkérdezhetem, hogy felvételi? Arra gondolok, hogy mennyi idő telt el a jelentkezésed és a felvételi között illetve, hogy hogy volt maga a felvételi?
2014. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb egy 4 hét telt a jelentkezés és a felv. között. lehetett volna hamarabb menni de én akartam így.első nap volt eü.(pszihologia,fogorvos,vérvétel stbstb.)2.nap csak fizikai és vége volt 10-11 körül kb.
2014. nov. 4. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Még egy kérdés, ha nem gond: a felülésnél belehet akasztani a lábad vagy valaki fogja?
2014. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem lehet beakasztani és nem fogják.énis sajnos beakasztott lábbal gyakoroltam úgy ment 2 perc alatt 80 így ment 45.még van ilyen lebegő felülés szerű amit lehet nyomni,de mivel sose csináltam így nem azt választottam de talán az könnyebb picit.
2014. nov. 5. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Most vonult be egy század.

kb 3 hét múlva lesz a tiszt-altiszt jelölteknek(nekünk) az eskütétel.

Utána kb 1-2 hónap "pihenő" van a kiképzőknek mielőtt jön a következő állomány.

Szóval kb februárra számits.

2014. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!