Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarként lehetek Tengerészgy...

Magyarként lehetek Tengerészgyalogos? Illetve mire kell készülni a Francia idegenlégióba?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok még időbe elakarom kezdeni a gyúrást erre az egészre.

Igen tudom mi folyik ott kint úgyhogy nem kell szajkózni.


2014. nov. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Két teljesen külön szervezetet soroltál fel.


A tengerészgyalogság az USA hadseregének a része, ehhez amerikai állampolgárrá kellene válnod. Sok sikert hozzá, mivel 14 évesen nem vehetsz részt az állampolgár lottón, valamint nem költözhetsz ki és dolgozhatsz ott évekig, hogy megkapd, az egyetlen esélyed, ha egy nap felkelsz és apád vagy anyád váratlanul bejelenti, hogy amerikai, vagy amerikai-magyar kettős állampolgár.


A Francia idegenlégióba van esélyed, de azért oda se vesznek fel akárkit. A legelső időszakban például folyékonyan meg kell tanulnod franciául mielőtt akár fényképen is meglátsz egy lőfegyvert, szóval nem csak "gyúrás" kell.

2014. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem ezt tudom is az tengerészgyalogosságról és nem most tervezem hogy kiköltözök,de viszont a francia idegenlégió jobban érdekel. arról írhatnátok nekem bővebben
2014. nov. 6. 17:07
 3/8 BlackSword ***** válasza:
A gyúrás helyett én inkább egy küzdősportot/harcművészetet ajánlanék neked intenzíven... És jó sok türelmet, hogy franciául tanulj... Jobban fogják értékelni a gyorsaságot és a kitartást, mint az izomtömeget...
2014. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egészségedre pedig vigyázz! A jelentkezők egy része megbukik az allergia vizsgálaton (mivel az alkalmazott védőoltásokat tojásfehérjében tenyésztik); ha a mixtől kipirosodik a karod, akkor is bukta van!
2014. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy amerikai hadseregbe való belépéshez állampolgárság kell, az hülyeségeket beszél! Zöld kártya kell hozzá csak, és nem biztos de ha szolgálsz náluk talán hamarabb meg is kapod az állampolgárságot
2014. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél rendet a szobádban, és amit egyszer kimondtak a szüleid vedd parancsnak, mert ott az engedelmesség és a fegyelem az alapkövetelmény. Elhiszem, hogy már most is elég felnőttnek érzed magad, de még sokat fog változni a gondolkodásod.

Egy kis kitérő: Ha tudod mi folyik kint, miért kérdezel? Évek óta érdeklődök az Idegenlégió után, még sem tudok sokkal többet, mint amit leír az Idegenlégió honlapja.


Amúgy meg hiába leszel egy kétajtós szekrény, ha mentálisan egy idegroncs vagy. Kíváncsi lennék meg tudnál-e ölni egy nyulat, csirkét, vagy más kisebb állatot a saját kezeiddel. Mert elég sok embert ismerek, akik ezt embertelennek tartják, holott ez tanyavilágban/falun mindennapos dolog. Ezek pedig csak haszonállatok, és nem emberek. Amint benő a fejed lágya észreveszed, hogy a valóság nem egy FPS, ahol max betöltöd az egyik előző mentést és folytatod, mint ha misem történt volna. Ha pedig nagy tűzpárbajról álmodsz, akkor maradj egy Paintball meccsnél. Arra fel kell készülnöd, hogy embert ölj, mint ahogy arra is, hogy meghalj a légióért. Harci sebet szerezhetsz, csak lehet nem fogsz neki örülni, mikor pár kilóval könnyebben hagyod el a kórházat(ha egy lövedék csontot ér, akkor ott input, akarom mondani anput lesz a vége).

2014. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólást mindenkinek!
2014. nov. 14. 14:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Több tengerészgyalogság is van (brit, amerikai, stb), de nagyon úgy érzem, hogy fogalmad sincsen, mi folyik "ottkint", úgyhogy nagyon is elkéne neked az a "szajkózás".
2014. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!